Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3350grammal és 51 centivel...

3350grammal és 51 centivel megszületet a lányom. Szerintetek mekkora a normális súly és hosszússág 3 hónaposan?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 28. 06:50
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Ez a hossz és súlykalkulátor nekünk nagyon bevált, én ezzel követem a gyarapodást, általában nagyjából benne is vagyunk az adott korra írt tartományokban. Nyilván minden gyerek máshogy fejlődik, de ezek szépen mutatják, hogy a megadott születési hosszal/súllyal hány hónaposan kb. hol kell tartani.

2017. ápr. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon eltérő a babák gyarapodása és növekedése. Havi 400 g és 1 kg is normális. A növekedés sokszor arányos ezzel de nem mindig. Az én babám igaz kisfiú, 51 centivel született és 3570 grammal, 3 hónaposan volt 62 cm és 6300 gramm.
2017. ápr. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Válaszatikot köszönöm
2017. ápr. 28. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!