Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatós anyukák segitenetek?

Szoptatós anyukák segitenetek?

Figyelt kérdés
9 hetes a babam. Szoptatok. A tejem allandoan csurog ugymond. Ha nem teszek betetet akkor rogton tejes mindenem. Meddig fog igy csurogni? Ha oltozok van hogy egesz hasam tejes mert csopog.
2017. ápr. 28. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Amíg be nem áll a kereslet-kínálat
2017. ápr. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

Ahogy az első írja.

Nekem az első pár hétben volt így. Még éjszakára is betétet kellett betennem. Esetleg próbáld meg fejni, és fagyaszd le. Később jó lesz majd ha van.

2017. ápr. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom. Es szerintetek 9 het alatt nem allt be a kereslet-kinalat?!
2017. ápr. 28. 12:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom 16 hetes és még mindig előfordul, hogy átázik a felsőm 2 etetés között, sőt, ha 5-10 perccel később kéri a cicit a megszokottnál akkor is elkezd folyni a tej.a fejést én azért nem ajánlom, mivel úgy nem fog beállni a kereslet-kínálat, több tejed lesz mint amennyi a babádnak kell, viszont ha genetikailag több tejed van mint amennyi kéne akkor lehet egy keveset lefejni, de annyit, hogy ne feszüljön a melled, ha csak a saját gyermeked akarod etetni. Ha fejni is akarsz akkor ne csak miután szopizott a baba, vagy csak előtte, hanem felváltva, hogy a gyerkőc kapjon elötejet, illetve jusson el a zsírdúsabb tejig is. Remélem tudtam segíteni. Leld sok örömöd gyermekedben.
2017. ápr. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!