Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2-3 hónapos babával horvátorsz...

2-3 hónapos babával horvátországi nyaralás? Megoldható?

Figyelt kérdés
Budapestről 5 óra lenne az út, ott nyaralónk van, szóval nem zavarnánk senkit. Nagy világjárók vagyunk a férjemmel, de szerintem leghamarabb ősszel lenne érdemes hosszabb, repülős útra menni, viszont a tengerpartozás hiányzik kicsit.
2017. ápr. 28. 09:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
61%
Ha megálltok többször útközben, és nem a legnagyobb kánikulában mentek, simán megoldható.
2017. ápr. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
En azert nem mennek, mert 2-3 honapos babaval nagy tengerpartozas nem lenne :) Kisfiam allandoan szopizni akart, hasfajos volt, mi mindketten faradtak voltunk allandoan az ejszakazas miatt. Napra, tengerbe ilyen pici babat nem lehet vinni, szoval almosan ulnek az arnyekben a siro-cicizo babaval. Ez minden csak nem beach-feeling.
2017. ápr. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%

Megoldható, de szerintem nincs értelme.


Azért én rákérdeznék gyerekorvosnál, úgy rémlik a 3 hónapos oltás előtt nem tanácsolják. De már régen volt, lehet keverem valamivel.

2017. ápr. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
61%
ezt sztem csak te fogod tudni eldönteni, mikor megszületik. ha eszik-alszik baba, simán bevállalnám.
2017. ápr. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
89%

én sem mennék ilyen picivel..

az enyémek is nagyon hasfájósok és cicizősek voltak.

és még nem is kap meg addigra jó pár oltást sem.

2017. ápr. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
71%
A 3 hónapos oltást megvárnám, illetve egyeztetnék a gyerekorvossal. Szoptatott vagy tápszeres?
2017. ápr. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
68%

Igen, a fényvédelem kiemelten fontos.

11.00-16.00 között nyáron napra nem vinném, illetve magas faktorszámú naptejjel kenném. Árnyékban is le lehet égni, pl fa árnyéka csalóka.

2017. ápr. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Tápszeres lesz.

Én is úgy gondoltam, hogy majd ha megszületik, eldöntjük, mert így szerintem képtelenség. Lehet, hogy eszik-alszik majd és a térképről lemehetünk vele, de az ellenkezője is, hogy a házat alig tudjuk majd elhagyni sírás nélkül...

Viszont más is szokott menni a nyaralóba (anyósomék, többi rokon) és ilyenkor szoktuk beosztani, hogy ki, mikor, meddig van ott.

2017. ápr. 28. 10:15
 9/22 anonim ***** válasza:
85%

nekem az első babázós hónapokról az jut eszembe,hogy:

állandóan fáradt voltam és kialvatlan,nyúzott.

Én tuti nem vágytam volna még nyaralni is egy babával..


Ha neked még meg sem született akkor-még nem tudhatod hogy mi vár rád..

2017. ápr. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
63%

Bocsánat, de megkérdezhetem, hogy miért jelented ki ezt ilyen határozottan, hogy tápszeres lesz? Meg sem akarod próbálni a szoptatást?

Amúgy ezt majd csak akkor fogjátok tudni, ha már megszületett. Az én babámmal nem lehetett volna elmenni. Igény szerint szoptattam, borzasztó hasfájással küzdöttünk, állandóan nyűgös volt, autóban csak max egy órát volt el és a meleget sem bírja.

2017. ápr. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!