Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyósom egész nap affektálva...

Anyósom egész nap affektálva beszél a gyerekhez, amikor látogatóban van. Úgy vettem észre, hogy ilyenkor a nap végére a gyerek nyűgösebb. Lehet, hogy túl sok inger éri ilyenkor? Vagy a babák szeretik, ha egész nap beszélnek hozzájuk?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 28. 15:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

Az affektáló beszédért én rászólnék.

Ha egyébként nyugis baba, csendhez van szokva, akkor az egész napos nyüzsgéstől lehet estére nyűgös, pláne ha esetleg ilyenkor a napirendje is mborul.

2017. ápr. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Rászólni anyósra? Haha :D
2017. ápr. 28. 16:18
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
mondd a férjednek h nagyon idegesít és szóljon az anyjára, hogy ne. Nem kell azt részleteznie, h neked nem tetszik, csak mondja neki, h ne csinálja
2017. ápr. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok

igen én rászólok anyósomra ha sejpít meg káromkodik a 2,5 éves lányomnak

2017. ápr. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Aki nyavajog de nem változtat annak nem is fáj eléggé.

Felnott no vagy es anya, lehet velemenyed. A TE gyereked. Tehat allj a sarkadra, vagy ez rosszabb lesz. Ha meg nem szólsz neki mégis mi tanácsot akarsz? Más megoldás nem sok van..

2017. ápr. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, a gyerek érdekében muszáj lesz rászólnod az anyósodra. Én már azért is szólnék, mert engem idegesít, ha a babát nem is.

Pici még a gyerek, hidd el, nem ez lesz az utolsó alkalom, hogy valamiért szólnod kell neki. Jobb, ha az elején tudatosul benne, hogy a te gyereked, és vannak szabályaid, ezt minden rosszindulat nélkül mondom.

2017. ápr. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%

Az én drága anyósom ilyesmiket mond: jaj, mama szeme fénye, gyere ücsükélj ide, ne sirikálj! :-D

Ettől még egyik sem lett kényes vagy hülye. Elfogdadjuk a mamát olyannak, amilyen.

2017. ápr. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%
Nalunk is mindig lefarad ha rokonok jonnek, de en ennek orulok mert jobban alszik utana. Az idosebb emberek sokszor beszelnek igy kisbabakhoz, nyilvan ezt lattak kiskorukban. A babat ez nem zavarja, sot kesobb szeretni fogja az ilyen jatekos elvaltoztatott hangot. Engem is idegesit de elfogadom mert jot akar. Raszolhatsz de nem is fogja erteni mi a bajod.
2017. ápr. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

7-es valaszolo, ez fajt. Rossz volt olvasni is.


Kerdezo, szolj ra, ha zavar.

2017. ápr. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Burkoltan rászóltam, azóta megy a besértődés meg a hiszti :(
2017. ápr. 30. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!