Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónaposom fél óránként...

4 hónaposom fél óránként ébred éjjel, mitől lehet?

Figyelt kérdés

2 hónapja átaludta már az éjszakát, de pár napja fél óránként ébred. Napközben ugyanúgy alszik, a babakocsiban akár 3 órát is.

Először azt hittem éhes, de vissza alszik azonnal, ahogy ringatni kezdem, próbáltam cicire tenni is, de ugyanúgy kel. Az ínyét nem látom duzzadtnak, a mozgása sem indult be jobban a napokban, még nem fordult át. Mi lehet a baj? Úgy sajnálom őt, de már kezdek én is kikészülni a nem alvástól, (van nagy tesó, aki már nem alszik napközben, így én sem tudok) állandóan fáj a fejem, szédülök.


2017. ápr. 29. 04:45
 1/4 anonim ***** válasza:
mindkét gyerek ezt tolta 4 hós korátol...alvástréning segített de azt 6-7 hó elott nem ajanljak
2017. ápr. 29. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk az idő segített. 2 hónaposan átaludta az éjszakát, 4,5 hónapos kora után min 10x ébredt éjjelente pár hétig, szerintem a hátrafordulás miatt, mert azt elkezdte amúgy hason alszik. Onnantól változó volt, néha csak 3x kelt máskor 10x. 11 hónaposan jobbak lettek az éjszakák 16 hónapos kora óta meg el vagyunk kényeztetve.
2017. ápr. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Adj neki cumit ha felkel. Tovabba nagyon soknak erzem a 3 ora alvast nappal. Nem farad el rendesen. Es amugy attol h nem erzed h duzzad az inye lehet hogy mar "dolgozik" a fog...
2017. ápr. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Próbáltuk a cumit, de kiköpi, nem fogadja el.

A 3 óra alvás meg nem hiszem, hogy olyan sok, mert azon kívül csak fél órá alszik napközben. És ha felébresztem, az az első, hogy eszik, a cicin meg azonnal vissza is alszik.

Ha ma éjjel is ilyen gyakran ébred, akkor holnap veszek Dentinox gélt, hátha tényleg a foga miatt sír fel.

2017. ápr. 29. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!