Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák ti milyen popsi...

Anyukák ti milyen popsi krémet használtok?

Figyelt kérdés
Sudocreamot kezdtem hasznalni de felfedeztem benne a paraffinum liquidum összetevöt .. sok kremet atneztem a dm babylove zöld tubusban nincs ez az összetevö. Valaki hasznalja ezt a kremet? Bevallt?
2017. ápr. 30. 10:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

Sudo a legjobb!

Mióta pelus lekerült sudo + canesten összekeverem és azzal ienem

2017. ápr. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

A-vitamios patikait.

Sudocrem, NEogranormon nem napi használatra valók, hanem ha neadjisten a gondos ápolás ellenére mégis gond akad.

2017. ápr. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ezt jó tudni, mi Sudo-t használunk, de van itthon Gabi, akkor áttérek arra.
2017. ápr. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mi is azt a patikai popsikrémet használjuk, amit a doki felírt. Nem drága, sokáig elég, pedig vastagon szoktam kenni. Sose volt piros a popsija egyik gyereknek se.
2017. ápr. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Sima gyogyszertari ...

Es soha egyik gyereknek sem volt piros a popoja :-)

2017. ápr. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

És az miért baj ha van benne?

Utánakerestem és ezt tálaltam a Krémmánián:


"Ásványi olaj. Színtelen, tiszta folyadék, melyet a petróleumból vonnak ki (vagyis inkább a petróleumból gázolaj gyártás folyamatának mellékterméke). Rossz hírneve ellenére Paula Begoun szerint a kozmetikai tisztaságú ásványi olaj a valaha talált legbiztonságosabb, legkevésbé irritáló hidratáló anyag. Ezenkívül hatásos sebgyógyító is. Az ásványi olajnak azonban némi pórus eltömítő hatása is van, így kombinált és zsíros bőrűeknek jobb kerülni. Dr. Rózsa Sándor a Testápoló Kislexikonban az ásványi olajat a nem ajánlott összetevők közé sorolja, mert szerinte "megmarad a bőr felszínén, nem szívódik föl, akadályozza a bőr lélegzését". A híres amerikai bőrgyógyász, dr Leslie Baumann Cosmetic Dermatology című könyvében viszont Paula Begounhoz hasonlóan azt írja, hogy a kozmetikai tisztaságú ásványi olaj egy kiváló és biztonságos hidratáló összetevő. További információ a FutureDermen."


[link]


Tálaltam persze eléggé ijesztő dolgokat is, de azok az oldalak se tűntek szakértőbbnek ezeknél.

Én azt tapasztaltam hogy nagyon jól működik a Sudocream, és mivel nem tálaltam bizonyítékot arra hogy árt, így naponta kenem vele magam.

2017. ápr. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Weledat. De csak napi egyszer, ejjelre. Sosem pirosodott ki neki, ket eves.
2017. ápr. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Manna popsikrémet. Sudocrem és társai jók, tartok is itthon, de nem mindennapi használatra.
2017. ápr. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Gyógyszertárit.

Sok mást kipróbáltunk, mindegyiktől piros lett a popsija egy nap alatt.

2017. ápr. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
1. válaszoló, ha már nincs pelus akkor minek a krém, pláne kétféle?
2017. ápr. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!