Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meg kéne érezni a baba nemét?

Meg kéne érezni a baba nemét?

Figyelt kérdés

Mindenki kérdezgeti, én mit érzek? De én semmit, fogalmam sincs róla, és nem is számít, mi lesz, igazából.

Lehet, hogy egyes embereknek mindig olyan jók a megérzéseik, hogy jobb eséllyel tippelnek? Pl anyám a barátnőjének fiút jósolt, pedig az orvos végig lányt mondott, és fiú lett. Nagynénémnek ugyanígy eltalálta. Nekünk most fiút gondol, de én nem igazán bízom az ilyen megérzésekben. Mégis sokak szerint éreznem kéne. Ez akkor gáz, hogy fogalmam sincs?

Hamarosan megyek 18. heti uh-ra, és már nagyon szeretnék többet tudni róla. Remélem, kiderül.



2017. ápr. 30. 10:16
 1/10 anonim ***** válasza:
44%

Én megéreztem, végig is vitáztuk a terhességem az orvossal, mert ő meg UH alapján az ellenkezőjét állította. Nekem egyébként nagyon bejönnek a megérzéseim, ami néha nem jó dolog :(


Ennek ellenére nem gondolom, hogy ez valami kötelező érvényű elvárás lenne, hogy márpedig egy jó anya érzi és kész. Nyugi és jó babavárást :)

2017. ápr. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én végig fel voltam rá készülve, hogy lányom lesz, aztán a 20. héten jól leesett az állam, hogy fiú. Imádom! Na, ennyit a megérzésekről. Amúgy tényleg mindegy, csak egészség legyen.
2017. ápr. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem éreztem erre vonatkozóan semmit. A férjem első pillanattól "tudta", hogy lányunk lesz, tényleg az lett.
2017. ápr. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy éreztem, hogy lány, valami ezt súgta. Aztán a 13.heti uh-on kiderült, hogy fiú. :) De a legfontosabb, h egészséges legyen. 15+4 hkm
2017. ápr. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%

Én tudtam, hogy fiú lesz, és tényleg az lesz, volt genetikai vizsg. Nem tudom, ebben a tudásban mennyi volt a megérzés és mennyi a logika, olvastam, hogy ha peteérés napján jön össze, akkor nagyobb eséllyel fiú, ha korábban vagyunk együtt, kb. 2 nappal, akkor meg nagyobb eséllyel lány. Szóval ha tudod az időpontot, mikor volt peteérésed és mikor voltatok együtt, akkor abból megtippelheted.

Aztán vagy igen, vagy nem.


Állítólag a has formájából is lehet látni, de nekem azt mondták, hogy lányos hasam van. :D

2017. ápr. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Elég későn fogant baba, 8. héten volt csak szívhang. A hasam..nem tudom, nagy, kerek, máris elég nagy.

Remélem, már megmutatja magát.

2017. ápr. 30. 11:16
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
Én mindig azt mondtam hogy nekem csak lányom lehet elsőre, végig kislányokkal álmodtam a terhesség előtt, a párom szerint nekünk csak fiú lehet az első :) most 21hetesek vagyunk, genetikai vizsgálat alapján kisfiú lesz, a párom jól érezte :)
2017. ápr. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
Mikor terhes lettem és kérdezték mit szeretnék én mondtam,hogy nekem fiam lesz.Fiam született. Másodiknál nem volt megérzésem,csak tudtam,hogy lányt szeretnék,férjem állította,hogy kislány, az is lett.
2017. ápr. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%

Az számít, hogy kisfiúra vágytam (első gyerekként), anyósom majd' megveszett, hogy bárcsak lány lenne (csak fiai vannak), s mivel sose volt szerencsém, "biztos" voltam hogy lány lesz. Lány lett.

Hozzáteszem sose pechként éltem meg, valójában csak az számított, hogy egészséges legyen, de volt a fejemben egy ideálisnak képzelt sorrend, miszerint bátyus-hugi felállás a jobb.

2017. ápr. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
En 100%ra ereztem hogy fiam lesz. Almomban lattam, ereztem, elkepzeltem, mar a neve is megvolt. Mikpr az elso uh-n azt mondtak jogy 90% hogy lany, meg akkoris a 10% fiuban voltam biztos. ES LAAANY LETT :D
2017. ápr. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!