Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meg lehet szokni a kialvatlans...

Meg lehet szokni a kialvatlansagot?

Figyelt kérdés
2 hetes a babam,nem sokat alszok mellette.Meg lehet szokni azt h par orat alszik az ember honapokig?Hogy egy ido utan mar eleg ennyi alvas is?
2017. ápr. 30. 14:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Részben hozzászoksz, plusz szerintem idővel ő is formálódik. Ha hasfájós, plusz éjjel is kel 3 óránként enni ( mint nálunk), akkoris az első pár hónap után könnyebb lesz. Én az elején akkor aludtam amikor ő, minden más másodlagos volt. 11 hónapos, még van hogy kel egyszer enni éjjel, de sokkal kevésbé fárasztó már. Talán az is segít, hogy nappal azért eljátszik, én se merülök ki annyira.

Az első pár hónapra türelem és kitartás, utána szerintem jobb lesz.

2017. ápr. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%

Hozza lehet szokni:))) de valoban, o is formalodik majd!:))

De mindig lesz valami, hasfajas, mozgasfejlodes... Es a fogzas!! Na az kemeny es hosszu idoszak! Aztan persze vannak olyan szerencsesek akiket minden elkerul;)

2017. ápr. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Meg lehet persze.De nem csak szopizás miatt fog éjszakánként felkelni.Nem minden gyerek jó alvó.Egy idő után már az lesz furcsa ha nem kell éjjel.
2017. ápr. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Megfogsz edződni. Olvasgass kicsit utána, nem ritka, h 1,5 évesen is kelnek pár óránként....
2017. ápr. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
56%

Miért nem alszol?

Pl. délutánonként simán lehetne vele a férjed, vagy mondjuk megbeszélnétek, hogy az egyik éjszaka a tiéd, a másik az övé.

2017. ápr. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szoptatok.Igy a ferjem ejszaka nem sok mindent tudna vele csinalni
2017. ápr. 30. 14:54
 7/11 anonim ***** válasza:

Jobb lesz néhány hét múlva. Az én babám is kelt kb 2 óránként éjjel is, most lassan 3 hónapos, és van, hogy csak hajnal 3kor ébred először enni.

Megszokod majd a szakaszos alvást. Így is össze tud jönni éjszakánként 5-6 óra alvás, ami azért elég nekem.

Most napközben is feküdj le. Ki sem bírtam volna az első hónapot a délutáni alvás nélkül. Később már kevesebbet fog a baba is aludni napközben, most használd ki a lehetőséget.

2017. ápr. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
4%
Le kell majd szoktatni az éjszakai kelésekről két hónapos korára. Egészséges baba nem rossz alvó, csak rosszul szoktatott.
2017. ápr. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Utolso valaszolonak megint sikerult ideirni egy oltari butasagot;)


En jol aludtam, mert bar sokaig szoptattam, eleinte egyutt aludtam a gyerekekkel. Semmirol nem kell leszoktatni.

2017. ápr. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
En nem szoktam hozza. Az elso 3 honap alatt folyamatosan beteg voltam, kiloszamra ettem a gyogyszert. A vizesedes nem akart elmulni, egyre rosszabbul lettem, a vegen mar azt hittem belehalok. Es akkor elkezdet normalisan aludni. En meg rendbejottem par het alatt.
2017. ápr. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!