Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a teendő ilyen esetben a...

Mi a teendő ilyen esetben a babakocsival, garanciás?

Figyelt kérdés

9 hónappal ezelőtt vettünk babakocsit a Tescoba a kislányomnak amire egy évre szól jótállás. A gond az, hogy rendszeresen kiesik a kereke, egy hete, hogy hiába rakja vissza a férjem megyek vele egy darabig és kiesik. Mivel még érvényes a jótállás ezért visszafogjuk vinni, csak érdekelne, hogy 9 hónap elteltével mit fognak vele csinálni, mire számítsak? Elviszik és megnézik a kereket, vagy kicserélik? Volt már valaki hasonló helyzetbe?

Már ezerszer megbántam, hogy megvettem, de megtetszett és bébihordó is volt hozzá, hát látszik első babásak vagyunk, nem volt tapasztalat.


2010. máj. 15. 09:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg meg fogják nézni, hogy meg lehet-e javítani. De gondolom ez a Tescot ismerve nem két percig fog nekik tartani. Ha esetleg nem hajlandók a javításra, vagy kekeckednek, akkor irány a fogyasztóvédelem, ők örömmel várják a bejelentéseket. Bár ettől a kocsi nem biztos, hogy megjavul.
2010. máj. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akár hívd fel őket telefonon. Nekem volt egy termékem ott vettem és 10 hónap alatt tönkrement. Visszavittük a vevőszolgálatra, megkérdezték kérünk-e másikat vagy kérjük az árát. Nagyon rendesek voltak. Természetesen a blokkot, papírokat vittük magunkkal. De az is lehet, hogy a babakocsi ügyben szervizbe fognak irányítani. Én a te helyedben felhívnám őket, mobil számuk van, de itt az interneten megtalálod.
2010. máj. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Véletlenül nem babycare kocsi?

Én is vettem olyat a Tescoba, és mi is mindig elhagytuk a kerekét. Csak sajnos valahova eltüntettük a garanciát ezért nem tudtuk visszavinni.

2010. máj. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi nem a tescoba, hanem az auchanba vettük az első kocsinkat, szintén bébihordóval együtt. Én is állandóan elhagytam a kerekét. Nevetséges.. Én 6 hónapig bírtam, aztán vettem másikat.
2010. máj. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző vok, kicsit a tescora visszatérve, mi 11 hónapra egy dvd lejátszót vittünk vissza, 12 hó gari volt rajta. 3 hétig ültek rajta, aztán visszakaptuk hogy jó. Persze nem volt jó, de mire észrevettük, hogy tul képp hozzá sem nyúltak lejárt a gari idő.
2010. máj. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igen Baby Care babakocsi, már nem tudom hányszor megbántam, hogy megvettük, még van rá 3 hó garancia és a papírok is megvannak, visszavisszük és megkérdezzük mi a teendő.
2010. máj. 16. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!