Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Terhesseg elott ruhavasarlas?

Terhesseg elott ruhavasarlas?

Figyelt kérdés

Hulyeseg a terhesseg elott ruhakat venni? Par szaz forintert talaltam uj kiscipot es kisruhakat,nagyon szepek es jo minoseguek.

1-2 even belul szeretnek babat.



2017. ápr. 30. 16:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eszembe nem jutna.
2017. ápr. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, felesleges.
2017. ápr. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Par kiscipot vettem,meg par kisruha is van itthon (van amit oda adok majd ismerosoknek).

Nem elek rosszul,de nagyon tudatos vasarlo vagyok es 5-600 forintert nem tudok otthagyni egy uj kiscsizmat. :/

Parom csak mosolygott :)

2017. ápr. 30. 16:55
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Butaság.

Nézzük a legrosszabb esetet: mi van, ha soha nem lesz gyereked?

Nézzük a kevésbé rossz, de iszonyat bosszantót: a gyerek lábára pont nyáron lesz jó a bundás csizma.

És nézzük a legvalószínűbbet: mire ráadnád, kimegy a divatból, elfelejted, hogy van, és vettél még 3 ugyanakkorát, a gyerek meg szimplán utálja, és ordít benne.

2017. ápr. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Volt már, hogy megláttam valamit, és nem bírtam ott hagyni. De tudatosan nem vásárolnék előre.
2017. ápr. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A tudatos vásárlás hogy fér össze a felesleges holmik halmozásával?

Sehogy.

Még ha lesz gyereked se érdemes nagyon előre bevásárolni, max. szezonfüggetlen ruhákból (póló miután már nem bodys, alsó, zokni), de ezek meg végképp filléres tételek, hogy már most kerülgesd.

2017. ápr. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
11%
Én vettem, csak uniszexet, mindet használtuk. Jó érzés volt már a próbálkozós időszakban vásárolgatni :)
2017. ápr. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Tekintve, hogy van egy raktáram tele örökölt babaruhákkal, kisággyal, babakocsival stb, én nem nézlek bolondnak. Én még nem vettem semmit, de amúgy simán elférne az örökölt cuccok mellé akármi.
2017. ápr. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
44%

Ha van helyed tárolni és pénzed megvenni, miért ne? (Csak hát milyen színűt veszel?)


Én babonás vagyok, a 24. hétig semmit nem mertem venni (előtt volt egy vetélésem), de aki nem babonás, miért ne veheté meg előre? Nem árt vele senkinek...

2017. ápr. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szívemből szóltál Kedves 6-os.
2017. ápr. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!