Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babaúszással kapcsolatban...

Babaúszással kapcsolatban kinek milyen tapasztalata van, tetszett a babátoknak, mikor mentetek vele? Esetleg a Borsika uszodát ismeri valaki?

Figyelt kérdés

2017. máj. 4. 08:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem ismerem azt az uszodát, de a kisfiam 5 hónapos kora óta jár. (Most másfél éves.) Imádja, már kicsiként is rajongott érte. Ő az a fajta baba volt, aki elsőre is élvezte, paskolta a vizet és nevetett. Én úgy figyeltem, vannak olyan babák is, akik az első pár alkalommal félnek kicsit, de utána ők is nagyon szeretik. Egyszer láttam olyat is, aki sosem szerette meg (kb. 2 hónapig erőltették a szülei, devmindig végig nagyon sírt a kislány). Szóval változó, szerintem a szülők hozzáállásán is sok múlik, mennyire félted, mennyire aggódsz. (Ezért alkalmasak nagyon erre a programra az apukák is, ők kevésbé parázósak, legalábbis nálunk így van.)
2017. máj. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!