Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mért van olyan gyümi a bébi...

Mért van olyan gyümi a bébi ételbe amit még nem ehet a baba? Pl. A 4 honapos kortol valo, és déli gyümölcsös, akkor karfiol krumpli 4 honapos kortol? Merjek neki ilyet adni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 15. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Krumplit esetleg, de csak a gyümölcsök bevezetése után. Karfiol csak 8 hótól ajánlott. Ha elovasod hány százalék van abból a déligyümölcsből benne akkor...
2010. máj. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pl: azért,mert eheti.Csak mindenki azt szajkózza,hogy allergia.
2010. máj. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ugye nem gondolod,hogy egy bébiételgyár felfállalja,hogy bárki is feljelentse,mert olyat gyárt és úgy van cimkézve,hogy az árthat??

Amit ők gyártanak ,azt a babák megehetik.Leshetsz a címkékről.

2010. máj. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

utolsónak. ezért ez nem teljesen így van. pl. a DM Babylove tejbegríze 4 hós kortól ajánlott és TELJES tehéntejből van. amit ugye kevesen adnak egy 4 hós babának. És mégis árulják. :-(((


Én karfiolt a puffadás, pocakgond miatt nem adtam még 4 hósomnak anno.

2010. máj. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A delen elo gyerekek is deli gyumolcsot esznek.
2010. máj. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

hello

én rendszeresen adom kislányomnak 5 hós korától a trópusi gyümölcsös bébiételt és imádja, nem volt tőle semmi problémája

természetesen a málnásat, epreset én sem adom és a karfiolosat sem

2010. máj. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

a DM tejbegrízes vagyok.


pedig málnást és eprest pont lehet adi uis a magjuk az ami allergizál, viszont a bébidesszerteknél ez nem kerül bele.

ezt én már adtam 4 hósan. de rendes eper/málna gyümit még 15 hósan sem mertem fulladás és allergia miatt

2010. máj. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A tejbegrizesnek!! Szóval amit Te úgy gondolsz,azt lehet adni,mert az tökéletes,amit nem úgy gondolsz,azt nem lehet?Tényleg el tudod képzelni, hogy egy tápszergyár olyat állít elő,amit nem szabad adni??Gyereke válogatja. Ki kell próbálni.Ennyi.Csak valami új trend van Magyarországon,minden allergizál.Lassan az anyatejről is kitalálják.Nem is értem,hogy nőtt fel az előző nemzedék a sok műkaja hiányában.És ettek össze-vissza mindent,mégsem volt ennyi allergiás.
2010. máj. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!