Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mennyit foglalkoztok a 3...

Ti mennyit foglalkoztok a 3 hónapos babával? Sokat hagyjátok egyedül?

Figyelt kérdés
2017. máj. 8. 06:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém borzasztó hasfájós volt szóval nem tudtam egyedül hagyni, letenni sem nagyon. Hordozókendőben is sokat volt. Ennyi idősen kapott egy játszószőnyeget, azzal 10 percig elvolt minden ébrenléti időben, így annyit volt magában.
2017. máj. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 babyboom567 ***** válasza:
89%
Enyém már 5 hónapos lesz,nyugodt baba,2 hetesen is simán elnézegetett a kiságyba.De általában vittem magammal a konyhába ,hordozóba elüldögélt, és beszéltem hozzá, elmondtam mit csinálok,aztán a szobában is a játszószőnyegen.Mostanában sokat dünnyög ,mérgelődik, mert menne mászna csinálna dolgokat, csak még nem tud.Sokat zenélünk,éneklek neki.De ha elvan,nézeget,beszélget,sosem zavarom meg.Ha nyűgösebb, mérgesebb,akkor nem hagyom egyedül.
2017. máj. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
64%

Én tudatosan hagytam, hogy legyenek saját idejei. Nem csüngtem rajta, akartam hogy el tudja foglalni magát. Persze sokat babusgattam, játszottam vele: mutogattam neki a játékokat, elkezdett nyúlni feléjük, ezt gyakoroltuk. Élvezte.

Tornáztattam, forgattam.

De alapvetően hagytam, hogy amíg jól érzi magát, addig magában játsszon, nézelődjön. Most 4,5 hónapos és nagyon kiegyensúlyozott, sokat játszik magában, vizsgálódik, forgolódni próbál. Én úgy látom, hogy jót tett neki.


Pl főzni én mindig egyedül főzök. Közel van a nappali, ha baj van ott vagyok vele, de nem viszem magammal, amúgy is mini a konyha, útban lenne a földön is a pihenőszékben..

2017. máj. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!