Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek normális vagyok,...

Szerintetek normális vagyok, hogy 20 évesen azt szeretném, hogy gyerekem legyen?

Figyelt kérdés

Kb fél éve foglakoztat ez a gondolat, és ráadásul fiú vagyok szerintetek normális vagyok? Mert inkább a lányoknak a vágyuk ez.

De én fiatalon szeretnék apuka lenni, csak az a gond, hogy még tanulok, és lakás is kell egy babához, de barátnőm van. Neki amikor ezt mondtam, hogy én szívesen lennék már apuka, akkor egy pillanatra megáll szerintem a szíve, nagyon csodálkozott:) De nem ellenezte:)

Am a családunkban mindenki 30 körül vállalt gyereket, de én 25 alatt szeretnék:)

Szerintetek ez normális dolog?


2017. máj. 8. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
11%
Valahol igen, de ezt hivjak hobortnak! Majd elmulik!;)))
2017. máj. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem normális, és az is, hogy belátod, hogy mennyi minden kell hozzá, de maga az érzés teljesen rendben van. :) Igaz manapság ritkább az a fiú, aki így gondolkodik, de ha a saját 30-as korosztályomat nézem, nekünk a szüleink elég nagy arányban 25 körüliek/alattiak. Csakhát megváltozott a világ, manapság muszáj továbbtanulni, nehezebb lakáshoz jutni stb stb, szóval ezek késleltetik a családalapítást.
2017. máj. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Úgy értem a szüleink 25 éves kor alatt vállaltak gyereket. :) Előző voltam.
2017. máj. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Vegulis nem neked kell megszulni es abbahagyni a munkat, tanulast miatta. Azert egy normalis munkahelyre es valami megtakaritasra tegyel szert, aztan miert ne? Bar szerintem 25 es 30 kozott idealisabb egy ferfinek.
2017. máj. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a normális. Mármint, ha valakiben már huszonévesen is vannak apai / anyai ösztönök. Pont az a nem normális, ha valaki nem akar gyereket. Nem azért mert nem engedheti meg magának, hanem mert utálja őket.
2017. máj. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális vagy. Én is tudtam már húsz évesen, hogy szeretnék krán anyuka lenni, és már vártam ezt az időt, attól függetlenül, hogy tudtam, még várni kell rá. Végül 23 évesen lett itt az ideje, de ettől még gondoltam rá korábban, és ezt normálisnak tartottam. Semmi baj nincs veled szerintem.
2017. máj. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!