Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ikerlányoknak hogy tetszenek...

Ikerlányoknak hogy tetszenek ezek a nevek?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik nekünk az Andi - Móni páros. De a mostanában nem nagyon találkozunk Andrea vagy Mónika nevű kisgyerekekkel.

Nem lenne furcsa a most "menő" Jázmin, Zoé, és Lilik között?



2017. máj. 10. 16:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
15%
Persze, hogy nem! Itt mindenki éltetni fogja, megjelennek a "Marika meg Jancsika anyukák". Csak a valóságban várnak majd szegénykékre nehéz évek.
2017. máj. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
29%
A Móni tényleg nem valami jó
2017. máj. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%

Az Andi es Moni abszolut klasszikus mindig vallalhato nev fog maradni. A Monika az egyik legszebb nev szerintem.

Amugy meg regen is rengeteg gyereket hivtak Lilinek, Jazmin se ritka, ezek nem jo peldak voltak felkapott nevekre.

2017. máj. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
5%
Esetleg a Dóra nem tetszik?
2017. máj. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%

Par napja ugyanezt kerdezte valaki, ikerlanyoknak Andi-Moni. Az is a Te kerdesed volt csak nem jott eleg valasz, vagy ugyanugy gondolkodtok valakivel? :)

Szamomra amugy atlagos nevek. Nem rosszak, nem is extra szepek, hanem amolyan Ildi Kriszti Linda Anita felek. Az en korosztalyom slagernevei :)

2017. máj. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%

Régi nevek azért nem találkoztok velük, de szerintem nem rosszak, olyan átlagosak. Nekem a modern(ebb) nevek tetszenek jobban, de közel sem olyanok, mint pl. a Zoé. (félreértés ne essék, nem csúnya a Zoé, csak nem adnám a gyermekemnek)


Ha nektek Az Andrea-Mónika tetszik nyugodtan adjátok azt, hisz szíve joga az embernek saját ízlése szerint választani. Hiába régi, még mindig jobb, mint egy Kandida.

Azzal szerintem nem kell foglalkozni, hogy kitűnik. Legalább nem lesz minden 3. kislánynak ugyan az a neve.

2017. máj. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%
Sokkal jobb egy Andrea-Mónika mint egy Jázmin-Zoé például. Klasszikus nevek, felnőttnek és gyereknek is jók.
2017. máj. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%
659%-os, miért várnának rá nehéz évek? Végre szép nevek a sok Zara,Kiara, Kíra Amira és Lara között. Én büszkén viselném.
2017. máj. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszi minden válszt. Felénk a Jázmin és a Zoé nagyon gyakori.
2017. máj. 10. 20:09
 10/17 anonim ***** válasza:
45%
Őszintén szólva kicsit sem tetszik. Külön - külön sem, nemhogy együtt. Vannak jobb klasszikus nevek is. Legalábbis számomra. Részemről inkább Jázmin, Lili, mint Andrea. Még ezek is szebbek.
2017. máj. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!