Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » "Autószimulációs" kiságy? Mi...

"Autószimulációs" kiságy? Mi a pontos neve? Árulják már valahol?

Figyelt kérdés

Sajnos nem jegyeztem meg, mi a neve, vagy hogy hol láttam, olvastam róla.

A kislányunk 3 hónapos, nagyon jó baba. Viszont mostanában napközben alig akar elaludni, csak úgy tudom elérni, hogy aludjon, ha kocsikázunk fel-alá, akkor 10 percen belül alszik. Este viszont simán elaltatja apa (ő csinálja az esti (fürdetést, etetést, altatást mióta hazajöttünk a klinikáról).



Arra emlékszem, hogy a kiságy azt a hatást keltette, mintha a baba a mozgó autóban lenne, de semmi másra, még a márkájára sem. Akkor teljesen átsiklottam felette, nem gondoltam, hogy valaha ilyen kéne nekünk...


2017. máj. 11. 07:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
53%
Babakocsi?
2017. máj. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Nem arra gondoltam... :)

Rendes kiságy, ami bent van a szobában.

2017. máj. 11. 07:51
 3/17 anonim ***** válasza:
Max motor dreams a neve. Így keress rá. De fogalmam sincs, hogy árulják -e.
2017. máj. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%

Ford találta ki.

De te vagy a h.lye ha képes vagy benzint pazarolni rá,hogy vidd. A lehető legrosszabb dolog bármihez szoktatni a gyereket a sima elalvás helyett.

2017. máj. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Hordozókendő. A baba mozog veled, érzi a szívverésed, az illatod. Nagyon jókat tud benne aludni.
2017. máj. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A Ford fejlesztette ki, de nem gyártják még, egyelőre csak fel lehet iratkozno várólistára és ha összegyűlik annyi vevő, akkor legyártják. De ezért még árat sem írnak.
2017. máj. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, megnézem, hogy beszerezhető-e valahonnan!:)


Utolsó, eléggé idegenkedek a hordozástól, meg mikor a kislányunk alszik, általában én mást csinálok.

2017. máj. 11. 08:29
 8/17 anonim ***** válasza:
70%

Még véletlenül se próbálj neki helyes alvási szokásokat kialakítani, kérdező!


Vedd meg a legújabb baromságot, amit csak kapni lehet, nehogy meg kelljen megadat erőltetni és olvasgatni kicsit a témában...

Alakíts ki hülye szokásokat, amikről aztán nem tudod leszoktatni. 2-3 évesen, mikor már nem kiságyban alszik, akkor mi lesz? Megvárod, míg feltalálják az autószimulációs ifjúsági ágyat? Amúgy úgy tudom, ez egy bölcső, lehet még hamarabb kinövi.

2017. máj. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Hordozás közben is mindent meg lehet csinálni. Egy próbát megérne, megkönnyítheti az életetek.


Attól nem idegenkedsz, hogy egy gép fogja ringatni a babádat? Szerintem sokkal jobb a babának ha egy emberi lény ringatja, altatja, nem pedig egy gép.

2017. máj. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem szeretnénk hordozni, ennél érthetőbben ezt nem tudom leírni.
2017. máj. 11. 08:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!