Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet elaltatni egy 7...

Hogy lehet elaltatni egy 7 hónapos pici lányt?

Figyelt kérdés
Reggel 6 óta 1 órát aludt. Idegesítő vinnyogó hangot ad ki. Nem éhes, nem szomjas, pelusa tiszta, nem hasfájós. Mászni meg felülni próbál. Sehogysem lehet elaltatni. Hordoztam, hintáztattam, babakocsiban tologattam, otthagytam a kiságyban, hogy kitombolja magát, majd újra végigpróbáltam mindent. De hiába. Csak vinnyog és nyekereg. Van napirendünk, de az utóbbi 3 napban képtelenség őt elaltatni. Én meg már a türelmem végén járok. Ez a nyekergés rosszabb, mint az ordítás. Pont eltalálja azt a frekvenciát, amivel 3 másodperc alatt küldi fel 200ra a vérnyomásomat. Mit csináljak már vele? Már füldugóval mászkálok itthon, mert kibírhatatlan.
2017. máj. 11. 16:12
 1/6 anonim válasza:
100%
Amikor az én kislányom nem tudott elaludni felemeltem a kicsi feje a válammon volt énekeltem neki közbe sétáltam simogattam a hátát egyszer csak észrevettem hogy elaludt.nekem szinte csak ez vált be 😀
2017. máj. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért kétségbe ejtő, mert már olyan szépen megvolt az altatási rutinunk. Ivott, énekeltem neki, betettem az ágyba, felhúztam a zenélő forgót, mire lejárt elaludt. Hétfőn még szuperul működött, kedden már b*hattam a zseniális rutinunkat.
2017. máj. 11. 16:26
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Van, hogy semmit nem alszik akármit csinálsz. A füldugó jó ötlet. Türelem, séta, dúdolás, kösd magadra nap közben, ha nem alszik így se, te megtettél mindent, majd kialakul. Néha kérj meg valakit, hogy vigyázzon rá, hogy ne bolondulj meg :)
2017. máj. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy van e valami összefüggés de kb egy hete az én lányom is kibírhatatlan. Ő 14 hónapos, ha egy lépést elmegyek tőle már kapaszkodik belém és sír. Meg folyton ölben akar lenni pedig 1 hónapja stabilan jár, szalad is már. Ma sikerült az hogy beültettem a babakocsiba és nem szóltam hozzá, kicsit nyafogott aztán elaludt
2017. máj. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk 6 honapos. Ugyanígy ki volt alakítva.

Most sikít,ordít és nyűglődik. Az altatás fel óra és kb 15 perc alvás lesz belőle vagy több és 10 percenként felsír. Az ínyén nem látszik fog történet. Talán nektek az a gond.

Lent babakocsiban se olyan jó már a helyzet. Hazafelé kézben hozom es az üres kocsit tolom :/ vedononel ma voltunk. 10 percig csak sikított és üvöltött és nyuglodott. Szerinte ez normális.

2017. máj. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Probald ki a dentinoxot az inyere.artani nem art.hatha a fogai indultak meg.

Vibrucol kup?nekunk neha csak az segitett.

Nekem a 3.gyerkoc 9 hos kora ota csak ugy alszik el ha ringatom.eloszor alva,aztan mikor mar felig alszik leulok az agy szelere es razom a feneket addig,mig teljesen be nem alszik.pedig elotte o is olyan volt,hogy leraktam es aludt.nappal is,este is.az ejszakat is vegig aludta,de azota volt mar sok setalos ejjelunk.

Es nyugtasson a tudat,hogy el fog mulni.az erettsegi elotti este mar magatol fog aludni 😂😂😂 ez tuti!

2017. máj. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!