Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert nem hajlando nehany...

Miert nem hajlando nehany gyerek bemutatkozni a jatszoteren?

Figyelt kérdés

Ujak vagyunk a jatszon a babammal, o 1 ev alatti, nem beszel meg. Ha leul mellenk egy gyerek jatszani, altalaban par perc utan megkerdezem: Szia, teged hogy hivnak?

Erre a legtobb gyerek ugy tesz mintha meg sem hallana, vagy siman nem valaszol. Nagyobbak, 3 koruliek, szoval mar tudnak beszelni. Ez miert van?


2017. máj. 12. 11:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
81%
Gátlásosak.
2017. máj. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Fiam 4 éves, semmilyen idegennel nem áll szóba.

Na nem azért, mert ilyen szuperül sikerült nevelnem, hanem mert olyan félős... :-)

De ő gyerekekkel sem beszélget, max ha odamennek hozzá, de inkább egyedül játszik.

2017. máj. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert a gyerekek többsége ilyen. Ebben a korban szocializálódnak, teljesen normális dolog.
2017. máj. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ez valamilyen életkori sajátosság,mert az enyém sem mondja meg.3 éves.Egyébként elbeszélget idegenekkel ha épp olyanja van,de a nevét,na azt nem mondja meg.Pedig tudja .
2017. máj. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem azért, mert ez már személyes információ. Ez a kérdés pedig már zavarja a privát szféráját.


Az én lányom pl. köszönni sem szokott elsőre, mert idegeneknek nem akar...


De gondolom, nincs egyedül, kérdezz rá a szülőtől, vagy mutatkozz be elsőnek te.

2017. máj. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
73%
2es, de cuki lehet. 😇
2017. máj. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
85%

Miért kérdezgeted őket?

1. semmi közöd hozzá

2. én azt tanítom a gyerekeimnek, hogy ha nem vagyok ott, SENKIVEL ne álljanak szóba - igen, a nevüket SE mondják meg -, mert nem tudják, ki fia-borja.

2017. máj. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt tanítom a lányomnak, hogy ne álljon szóba idegenekkel.

Lehet szégyenlősség.

Az is lehet, hogy kisebbek mint aminek tippeled, és nem tudnak még annyira beszélni.

Ennyi idősen lehet(sőt, később is; velem is előfordul), hogy teljesen belefeledkeznek a játékba és szó szerint nem hallják, hogy beszélnek hozzájuk.

2017. máj. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
17%
Kedves utolsó. Azért kérdezi mert a gyerek odamegy játszani, és a kérdező egy kisbaba anyukája, és barátságos és kedves!!!!!!! Nem pedig egy antiszociális idióta!
2017. máj. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
15%
#9-ees vagyok, Bocsi. A #7-es válaszolónak szólt.
2017. máj. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!