Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor babátok lett, feladtáto...

Amikor babátok lett, feladtátok a hobbitokat?

Figyelt kérdés

A hobbimhoz kapcsolódik az összes barátom, és aggódok, hogy amikor babám lesz (pár hónap múlva belevágunk), akkor fel kell adnom. Hetente, kéthetente fél/ egy napról van szó, amikor másik városba kocsikázok.

Ti feladtátok a hobbitokat? Nekem tényleg az a félelmem, hogy elszakadok a barátaimtól. Mások ezt hogyan kezelik? Ha jön a baba, az anyuka feladja az életét? Vagy teljesen elfogadható ha apuka babázik hetente fél napot?


2017. máj. 13. 18:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%
Elfogadható, persze, mondjuk amíg kizárólag szoptattam, fél napot tuti nem tudtam volna külön lenni tőle, ő a cumisüveget nem volt hajlandó elfogadni. Szóval ilyen akadálya pl. lehet a dolognak, ha fontos a szoptatás, nekem fontos volt.
2017. máj. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%
Nem adtam fel a hobbimat, de nekem olyan hobbijaim vannak, amik nem igényelnek társaságot, és a legtöbbet itthon négy fal között csinálom.
2017. máj. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Ha csak szüneteltetni kell a terhesség végén és amikor még nagyon pici, az nem baj, az nem áldozat, csak az örökre:)
2017. máj. 13. 18:59
 4/24 anonim ***** válasza:
84%

Én feladtam, igen. De kerestem helyette mást, ami nem veszélyeztette az életem és a testi épségem. A barátaim, kevés kivételtől eltekintve megmaradtak.


De ha nem veszélyes, akkor szerintem ne ad fel, az apuka is ugyan olyan szülő, semmi baj nem lesz a gyereknek ha ő van vele, és neked is kelleni fog a kikapcsolódás, főleg ha már régebb óta otthon leszel és csak a gyerekkel tudsz kommunikálni.

2017. máj. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
90%
Ugyan milyen hobbit kellene feladni csak azert, mert gyereked lesz? Max a hegymászást meg az extrém sportokat mellozd, hogy ne legyen árva az a gyerek.
2017. máj. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
85%

"Ha jön a baba, az anyuka feladja az életét? Vagy teljesen elfogadható ha apuka babázik hetente fél napot?"


Miért kellene az anyának feladni az életét a baba miatt? Az meg teljesen normális dolog, hogy az apa naponta egy-két órát legalább a babával van és közben az anyának van ideje másra.

2017. máj. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Nem veszélyes! Zenélek:)
2017. máj. 13. 19:12
 8/24 anonim ***** válasza:
93%
67%-os, ha nekem szólt, azért kellett feladni, mert a hobbim az ejtőernyőzés volt...de köszönöm a lepontozást
2017. máj. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Én mindenkit felpontozok!

Hát igen, azt megértem ha a veszélyes hobbit abbahagyja az ember!!!!

2017. máj. 13. 19:22
 10/24 anonim ***** válasza:
92%
A zenélést biztosan nem hagynám abba, kell egy tevékenység ami kikapcsol a baba mellett is. Ne legyen lelkiismeret furdalásod, amiért folytatni akarod, jót fog tenni neked is, a babának is, hiszen egy nyugodt, boldog anyukája lesz.
2017. máj. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!