Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hetes a babám, holnap...

2 hetes a babám, holnap anyukám fog rá vigyázni. Legyen vele itthon, vagy inkább jöjjenek velem?

Figyelt kérdés

Másfél, nagyon maximum 2 óráról lesz szó.

Anyukám a születése óta minden nap van vele, de eddig sosem vigyázott rá úgy, hogy én ne lettem volna a közelben. Bízok benne, meg már most imádja a lányunkat, csak félek, hogy lesz valami gond és nem tudja megnyugtatni, vagy bármi. Mondjuk nem sírós a pici, eszik-alszik típus, de mi van, ha pont most nem így lesz, vagy bármi...

Manikűröztetni megyek, szóval akár be is jöhetnének velem, vagy addig anya sétálhatna vele a park környékén. De szerinte felesleges nekik is menni, meg hogy a pici valószínűleg fel sem fog ébredni.


2017. máj. 14. 09:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%
Édesanyád nevelt fel téged, nem? :) Aranyos, ahogy aggódsz, de 1,5-2 óra alatt semmi eget rengető nem fog történni egy ilyen pici babával. Azt meg kötve hiszem, hogy kifogna anyukádon, aki jó eséllyel legalább egyszer nevelt már ekkora babát :)
2017. máj. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
60%

Nyugodtan otthon hagyhatod anyukáddal!

Egy 2 hetes babát nem vinnék még ki sem hosszabb időre, sem emberek közé, ahol szinte nulla immunrendszerrel bármit összeszedhet és nem biztos, hogy otthon ki tudják kezelni.

Nekünk az volt a javaslat, hogy 2 hét után vigyük ki először egyáltalán a fiunkat a levegőre szép fokozatosan, nem egyből 2 óra hosszára durr a műkörmöshöz, meg a játszótérre...

2017. máj. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
74%

Az elet fontos dolgai...

Ket hetes gyerek ilyen helyre valo szerinted? Ha igen, akkor kisse elsietted a gyerekvallalast.

2017. máj. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Mert egy manikűrös szalon milyen hely?!

Nem lesz ott rajtam kívül senki más, nem egy 5 négyzetméteres lyukba megyek, hogy szállna az arcába a por, vagy bármi.

2017. máj. 14. 10:55
 5/22 anonim ***** válasza:
60%

Nem is a szálló por (bár meglepően messzire el tud szállni és lejut a tüdőbe is), hanem sok ember megfordul egy körmösnél és a vírusok, baktériumok és része napokig vígan megél kilincsen, bútorok felületén, stb.


Mi baja történne otthon? Jó eséllyel úgyis aludni vagy enni fog. Büfiztetni anyukád is tudja, meg a pelenkáját is ki tudja cserélni. Más tennivaló nem igazán akadhat ennyi idő alatt.

2017. máj. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
56%
De jo dolgod van manikur szules utan 2 hettel...
2017. máj. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Utolsó, nem kell rosszindulatú megjegyzéseket tenni.

Ügyesen kell megszervezni a napodat és akkor te is eljuthatsz oda, ahová szeretnél!

2017. máj. 14. 11:09
 8/22 anonim ***** válasza:
46%
Normális ember nem vágyik el a 2 hetes gyereke mellől szórakozni. Amúgy inkább hagyd otthon anyukáddal.
2017. máj. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Én sem szórakozni megyek, hanem megcsináltatni a körmeimet, nem szeretem, ha nagyon le van nőve.
2017. máj. 14. 11:19
 10/22 anonim ***** válasza:
23%

Menj el nyugidtan. Nekem 1,5 hetes volt mikor varratszedésre kellett mennem addig anyuval volt.

Jobb ha otthon marad a saját környezetében. Neki is kényelmesebb, és ha a szalonban kezdene sírni, se tudnál vele semmit csinálni.

Anyud biztos megoldja ha lenne is valami, de NEM LESZ!

2017. máj. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!