Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor érte el a gyereked a 18...

Mikor érte el a gyereked a 18 kg-t?

Figyelt kérdés
autósülést vennék, 2 éves korig legalább hátra fele bekötve. most 9 hós és 9 kg a fiam, kb mikor lesz 18 kg?
2017. máj. 14. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

4-6 évesen, ha nem túlsúlyos a gyerek.

De a magasság is számít, ha a feje teteje túlnyúlik már a fejtámlán, akkor súlytól függetlenül cserélni kell az ülést.

2017. máj. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
5 évesen volt ennyi
2017. máj. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kb. egy átagos 5 éves ekkora.
2017. máj. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért szeretnéd 2 éves koráig hátrafele bekötni? Nem fog már úgy elférni a lába,és tuti nem is fogja elviselni h nem lát semmit csak az ülést. Mikor már stabilan ül,nyugodtan bekötheted elörefele:) elöttem jol mondták, nem csak a súly számit, a magassága lehet h hamarabb megkiván majd egy nagyobb ülést. Mi használtan vettünk 9-18kg-ig használható ülést, az elözö tulaj kislányának 4 éves,korig volt jo, utána kinötte,hiába csak 14 kg volt.
2017. máj. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, még annyi h tényleg nem a szék sulyhatára a mérvado. Az én lányom csak másfél évesen volt 9 kg, de stabilán ülni 10 honaposan tudott, akkor olyan 7.5kg volt, és én beleültetteü a 9-18kg-s ülésbe elörefele,mert a hordozot már természetesen nem viselte el. Szép is lett volna ha másfél éves koráig huzom a székcserét és még hordozoban ült volna:DDD sztem annyi a fontos h dönthetöt vegyél, az kisebbnek még kényelnesebb és talán biztonságosabb is.
2017. máj. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért, mert az a biztonságos. A who is 2 éves korig ajánlja. Baleset esetén inkább törjön el a lába, mint a nyaka.
2017. máj. 16. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!