Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. s.14 hónapos baba szédülés?

S. O. s.14 hónapos baba szédülés?

Figyelt kérdés
Tegnap voltunk ügyeleten, magas lázzal, holnap kellene visszamenni. Mára elmúlt a láz, viszont szédül, nem tud rendesen emiatt menni sem, nyűgös. Tanácstalan vagyok mi lehet ez, ilyen esetben megvárhatjuk a holnapi vizsgálatot, vagy visszavigyük az orvoshoz? Láz után a szédülés normális? Köszönöm. Egyébkébt kapott antibiozikumos krémet, mert kis genny volt a kukiján, kicsit piros a torka, de ennyi. A láz péntektől tegnap késő estig tartott, a legmagassabb tegnap este volt, 39.3
2017. máj. 14. 11:20
 1/8 kikicsajxi ***** válasza:
53%
Vidd be az ügyeletre!!fő a biztonság! Inkább vidd be mondjon valamit az orvos nehogy baj legyen.
2017. máj. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 kikicsajxi ***** válasza:
53%
Elözô vagyok. A szèdülès láznál normális de az hogy ilyen magas láza legyen az annyira nem. De ha nincs láza èpp akkor nem kène hogy ennyire szèdüljön. Ő mèg picike erős gyógyszert nem kephat inkább vidd be ismèt!
2017. máj. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én bevinném ügyeletre. Inkább tegyetek egy felesleges kört, minthogy baj legyen.


Ha nincs láza, akkor kitudja,miértt szédül.

Lássa orvos!

2017. máj. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megyünk az orvoshoz, egyetértek veletek
2017. máj. 14. 12:57
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ivott eleget azért szédül. A láz miatt kiszáradt kicsit.


Majd írd meg mit mondtak az ügyeleten.

2017. máj. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Bent tartottak. Vettek vért, kiderült, hogy valami baktérium támadta meg. Még szerencse, hogy behoztam.
2017. máj. 14. 21:25
 7/8 kikicsajxi ***** válasza:
Remèlem rendben lesz. Jobbulást Nektek!
2017. máj. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jobbulást!!!
2017. máj. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!