Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülöttet fel kell költeni...

Újszülöttet fel kell költeni éjszaka, ha jó a súlya és nem sír fel magától?

Figyelt kérdés
Napközben 3 óránként eszik.
2017. máj. 15. 06:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Hidd el ha éhes lesz felébred és sírni fog. Első pár hétben keltettük mi is mert ránk ijesztett egy csecsemős nővér. De utána hagytuk és elég egyértelműen sírt mikor éhes volt éjjel.
2017. máj. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a súlya is jó és nem sárga, akkor nem.
2017. máj. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Óriási tévhit, hogy kelteni kell. Nem szabad! Hidd el, a baba felfog ébredni MAGÁTÓL, ha éhes. Hagyni kell, had aludjon, hiszen kell egy olyan kisbabának a pihenés.



Kislányom kis súllyal született, és kicsit sárga is volt. 2-3 óránként felkelt enni, de az éjszakákat végigaludta. Én próbáltam keltegetni (amit már bánok), de akárhogy próbáltam nem sikerült.

Érdekes, így is behoztuk a lemaradást, és fél évesen már 8 kg.

2017. máj. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tényleg ne :)

Főleg, hogy látod, szépen gyarapszik.


Ha keltve van, megbolygatod a testi ritmusát.

A babám akár 5-6 órát is aludt az első hetekben. Aggódtam, de aztán láttam, hogy amúgy teljesen szépen növöget, akkor miért zavarjam? Főleg hogy alvás közben fejlődnek igazán :)

2017. máj. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Neee!

Nekem is azt mondták hogy kiszárad...pf

Én Sosem keltettem fel még Napközben sem.nincs probléma a súlyával.

2017. máj. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!