Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejfehérje érzékenységet...

Tejfehérje érzékenységet mennyi idős korára nőtte ki gyermeketek?

Figyelt kérdés
10 hónapos, 3 hónapja tejmentesen étkezem én is, mivel szopik. Legszivesebben átállnék tápszerre, mert keveset szopik már, csakhogy nem akarja a cumisüvegböl való étkezést. Ha diétahiba történik, rögtön megérzi.
2017. máj. 16. 10:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam kb 3 éves korára nőtte ki a tejfehérje allergiát. Kb 6-7 hónapos kora óta végig Pregomin tápszert evett. Eleinte nehéz volt, mert hozzá kellett szoknia az ízéhez, de később már nem volt gondunk vele. Amikor nagyobb lett, reggel egy kis kakaóport (sima cukrozatlan) is tettem bele. 3 éves koráig mindennap ezt itta reggelire. Végig 90 % kedvezményt kaptunk, így nem is volt vészes az ára.

A bölcsődében szerencsére figyeltek a diétára, viszont az óvoda már nem vállalta volna az étkeztetését, de mire elkezdte volna, szerencsére kinőtte.

2017. máj. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!