Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem fog megfázni? Rövid ujju...

Nem fog megfázni? Rövid ujju body, hosszú nadrág, zokni. A földön egy pléden bent a lakásban,23 fokban.7 hos mult.

Figyelt kérdés
2017. máj. 17. 06:34
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
A földön mindig hidegebb van. Nekem már elmúlt 1 éves, de én a hosszú/rövig újjú body fölé, még egy felsőt ráadnék. Vagy inkább a bodyra egy rugit a nadrág helyett. 2 réteg szerintem kéne.
2017. máj. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A 23 fok oké, de a föld hidegebb lehet, milyen burkolat van, járólap pl kifejezetten hideg tud lenni, pláne családi házban, ahol nincs alatta semmi.

Amíg fekszik, kúszik a földön szerintem is kéne rá egy vékony felső még.

De tapogasd meg a hátát, hasát, karját, tarkóját hogy mennyire hideg, meleg.

2017. máj. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ugyanazok a paraméterek mint nálad annyi h nálunk 25 vagy annál melegebb van. Én is gondba vagyok, a parketta hideg, a plédről ugye lemászik... egyébként izzad nagyon de hideg a karja ha a parkettára téved. Én bodyt meg zoknit adok rá, nézegetem a kis nyakát de mindig tiszta víz, de én is aggódok h nehogy megfázzon. Én 23 fokra ugyanúgy öltözetném ahogy te.
2017. máj. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
A hidegtol NEM lehet megfazni. Megfazni virustol es bakteriumtol lehet. Hihetetlen, hogy mennyi a tudatlan no igy a 21. szazdban is ...Mellesleg ezerszer rosszabbat teszel, ha ugy beoltozteted, hogy izzad.
2017. máj. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Gyerekfüggő!!!

Vannak fázósabb gyerekek és vannak olyanok, akik csupaszon is izzadnak..

Ha a gyereked jól érzi magát és a háta sem hűvös, akkor szerintem nem lehet belőle baja. Úgy is szól ha fázik. Én is hasonlóképp öltöztetem, igaz nálunk van szőnyeg. Ha alszik akkor takarom csak be.

Ne tedd huzatba, az okozhat galibát..

2017. máj. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

tombhazi lakás es parketta van, azon van szőneg is egy darabon, ott a hol a baba van , plus egy vastag plédet is leteszek neki . Mászni még nem tud de barhová eljut forogva.


ha még egy pulcsit is adok rá már izzad. Nem fazós baba.

2017. máj. 17. 10:47
 7/10 A kérdező kommentje:

kedves 4-es, köszönöm a felvilágosítást!


milyen buták is vagyunk mi anyukák, tűzmáglzán kéne elégetni bennünket ....


Akkor te biztos télen is rövidnadrágba öltöztetnéd agyereked.

2017. máj. 17. 11:00
 8/10 anonim ***** válasza:
42%

Parketta+szőnyeg+pléd, akkor már nem kell rá több ruha.


Ha a hidegben nem lehet megfázni akkor minek veszel fel télen pulóvert meg kabátot? És miért takarózol be lefekvéskor, miért nem a hideg kövön fekszel?

2017. máj. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%

4-esnek pedig igaza van!!! A megfazast( nathat) virusok vagy bakteriumok okozzak! Nem a hideg...

A hidegtol maximum felfazhat, de a felfazas 10% -at okozza csak a hideg. A tobbit szinten korokozok! Ezek mind koztudott tenyek.

Ulj le vagy fekudj le melle a foldre kb ugyan olyan reteg ruhaban es megtapasztalod, hogy neked ugy komfortos e. Ennyi

2017. máj. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk ettől hűvösebb volt. Általában 20,5 - 21,5 fok között mozgott a hőmérséklet. Járólapunk van, elég hideg. Én dupla réteget adtam rá a legtöbbször. Body+ harisnya + nadrág. Ha melege volt, vagy fázott, mindig jelzett.
2017. máj. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!