Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki hogy csinálta, ötletek?

Ki hogy csinálta, ötletek?

Figyelt kérdés
8 hónapos lányom max.15 percig van el,majd mászik utánam,rám,mindegy csak én legyek.A kezemben van csak el,de én szeretnék wc-zni,zuhanyozni,fogat mosni,enni,főzni stb.és a hordozóból meg menne kifelé!Mit javasoltok?
2017. máj. 19. 08:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

8 hónaposan 1 percig se volt el. Korábban es ezután is sokmindent meg tudtam csinálni mellette, pl mosogatás, teregetés. Oké velem volt, de elvolt. 8-10 hónaposan meg kapaszkodott a lábamba amint léptem egyet tőle. Szeparációs szorongás. Én nem csináltam semmit. Este előkészültem a másnapi ebédre, pl felkockáztam amit kellett, aztán delelőtt nem tartott sokáig odarakni.

9 hónapos korban elfogadta a darabos ételeket, elcsipegette a puha zöldséget/gyümit, a konyházás onnantól 100x könnyebb lett. Az evéssel elvolt én meg csináltam a dolgom.

2017. máj. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
Semmit sem kell csinálni, ez ilyen időszak.
2017. máj. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a konyhában pl le teritettem egy vastag plédet. Nem játékot hanem olyan konyhai dolgot amivel eljátszgat, adtam neki. Tök jol el voltunk főzés közben.
2017. máj. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hordozókendő vagy csatos hordozó, felkötöd a hátadra és csinálod a dolgodat, ő nézelődik, majd az is lehet, hogy bele alszik. A zuhanyozás nem megoldható ezzel, de a többi nagyjából igen :)
2017. máj. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jarokaba rakom ha olyan dolgot csinalok ami kozben nem tudom fogni. Siman elvan. A konyhaba pledet teritek en is, azon jatszik. Amig zuhanyzol nyugodtan tedd a jarokaba, maximum sir egy kicsit, de megtanulja hogy nem kell egyfolytaban rajtad logni.
2017. máj. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Beraktam a szobájába, bezártam a gyerekrácsot és mentem a dolgomra.
2017. máj. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Na én 8 hónaposan már biztosan nem kötöttem magamra, az a súly rendszeresen szerintem már nem egészséges az anyának.

Nem tudsz mit tenni, ez ilyen. Idővel meg majd megállítani nem tudod majd. Hidd el, az sem lesz sokkal kényelmesebb.

2017. máj. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Csatos hordozóval intézem,de nem bírja a kötöttségeket. :-D
2017. máj. 19. 20:37
 9/9 A kérdező kommentje:
Igazából ha azt nézzük amíg el nem költözik,avagy férjhez nem megy,semmi nem lesz kényelmes... :-D
2017. máj. 20. 04:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!