Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van, akinel elmarad a "szepara...

Van, akinel elmarad a "szeparacios szorongas"?

Figyelt kérdés
A babam 1 eves nemsokara es egyre baratsagosabb. A jatszoteren siman odamegy barkihez jatszani, mindenkire mosolyog, felnottre, gyerekre, mindenkire. Siman engedi hogy barmelyik rokon az olebe vegye, meg akkor is ha nem lat engem. Eljatszik magaban is, nem az az olemben ulos tipus. Lehet h nala elmarad ez a szorongasos idoszak amirol sokan irnak?
2017. máj. 19. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Az én fiam 5 éves, nála nem tudok ilyen időszakról beszélni. Voltak/vannak anyásabb időszakai, de az a klasszikus szeparációs szorongás, amiről itt szoktak írni, nála nem volt.
2017. máj. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem minden babánál jelentkezik ugyanabban a formában. Az én fiam is mosolyog mindenkire mióta megszületett, elvan bárkinek az ölében akkor is, ha nem lát. Ez mindig is így volt. Az éjszakák nem változtak szeparációs szorongás miatt eddig. Viszont 8-10 hónaposan kapaszkodott a lábamba rendesen ha kettesben voltunk itthon (amint volt apa vagy rokon viszont nem), ennyivel le volt tudva az első felvonás. Most 20 hónapos, a másodikat eddig nem vettük észre, bár van aki azt mondja 2 éves korban jelentkezik szóval még nem úsztuk meg.
2017. máj. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy ahogy volt kimaradt mind a kettőnél. Persze volt, hogy "anya, anya", de ezt csinálta apával, mamával, papával, tesóval, sőt még a kutyánkkal is, tehát nem tudom be annak, hogy én is a repertoáron voltam :D
2017. máj. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!