Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabam 2hetes keves az...

Csillka kérdése:

Kisbabam 2hetes keves az anyatej ezert tapszerezzuk is. Par napja gorcsol, sir es alig tud kakilni ha egyaltalan kijon, van nap mikor csak purc van. Espumizant adunk de nem sok sikerrel. Valami tutti tipp?

Figyelt kérdés
2017. máj. 19. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
hőmérőzés. tuti módszer, fiamnál hetekig használtam.
2017. máj. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor kapjon csak tapszert, a vegyestol nekunk is kikeszult. Azert ne legyenek illuzioid az elso honapokban. Espumisan felesleges, a sok pukizastol az enyem csak meg jobban sirt. Meg alakul az emesztese. Nem sok mindent tudsz tenni, ez tulelos idoszak, majd elmulik.
2017. máj. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hat az a keves anyatej ami van nem szeretnem megvonni tole , sajnos ninvs eleg h csak az legyen. Meg ket hetes varok picit es ha nem lehet atterunk csak a tapszerre. Igazabol a cicin megnyugszik ezert is jo ha van lehalabb pici tej mert ha mas megoldas nincs cicin elalszik ami oriasi segitseg.
2017. máj. 20. 00:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Esetleg kérdezd meg az orvosotokat, hogy milyen másik tapszert ajánl :) Kitartást kívánok, sajnos ez egy ilyen időszak :(
2017. máj. 20. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ugyan ebben a helyzetben vagyunk 3,5 hetes lánnyal.


2 hetesen a Colief cseppet kezdtem el neki használni naponta 1x. (ebédhez) Délután és reggel mindig van kaki. A többi étkezéshez Espumisant kap. Ha kicsit nehézkes lenne a délutáni kaki, akkor néhány korty vizet is szoktam neki adni.


Kitartás, néhány hét és túl lesznek ezen az időszakon.:)

2017. máj. 20. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a Mecsek Baby tea vált be+éjszakára kap Espumisant. Mikor nagyon nem megy a kakilás kap egy kis teát,utána nem sokkal megvan az eredménye és nagyon hálás és kisimult lesz... Én cukor nélkül adom,de ajánlották,hogy ha nagyon gyötrődik akkor cukrozzam meg az meghajtja kicsit(valahogy nem vitt rá a lélek,hogy ekkora babát cukorral tömjek) 4 hetes kislány anyukája.
2017. máj. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én semmilyen cukrosat nem adnék ilyen pici babának. Érdemes lenne másik fajta tápszert próbálni. Hőmérő helyett sokkal humanusabb a szélcső, ezt patikában is tudsz venni, nekünk sokat segített. És jó még a biogaia csepp is, nekünk ez vált be. Kisfiam is kezdettől fogva kapott pótlást , 6. hétig volt tejem, utána 5 hét kellett mire meglett a megfelelő tápszer , ő nem tudott kakilni , csak szélcsővel sikerült. Miután meglett a neki megfelelő tápszer semmi gond nem volt az emésztésével, helyre állt minden és utána soha nem kellett a szélcső. És a biogaiat is el tudtuk hagyni.
2017. máj. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget. Ma volt kaki magatol , remelem rendezodni fog.
2017. máj. 20. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!