Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen könyvet ajánlanátok,...

Milyen könyvet ajánlanátok, amelyben sok baba mozgását, figyelmét fejlesztő játék van?

Figyelt kérdés
Olyat keresek, amiben például a mászásra való felkészítéshez vannak mozgásos feladatok (jobb kéz-bal láb összeérintés), ülésbehúzás, figyelem fejlesztése, stb.
2017. máj. 19. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

Valoban fejlesztő az Anya taníts engem c konyv


A masszazs magában még a bőrérzékelest sem fejleszti. Ez irto miniatűr terulet ahhoz képest ahogyan fejleszthetők. Leginkabb csak izommukidesi zavarokat oszlat el es ennyi..

De bizti számtalan video van fent babamasszazsrol

2017. máj. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem ha olvasas helyett foglalkozol vele elobb megtanulja...mar a maszast is tudomanyos alapon oktatjak? Vicc.
2017. máj. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bocsi, elolvastam :) szoval nem masszázst, mászást irtál


A mászogolyo jo motiválo


De alapbol a mászáshoz egyensulyfejlesztés is kell a sok kuszas alatt megerősödött izomtonus mellett.

Sokat hintáztatni, forgatni, esetleg gördeszkán tologatni, de ott van a gimnasztikai nagylabdás tornák is a netről videokon


Baba mozgasfejlodese cimmel a google sok tanulnivalot es tanácsot kidob

2017. máj. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

elsőnek köszönöm.

Kedves második, látom te is szereted osztani az észt anélkül hogy bármit is tudnál a kérdezőről. 8 hónapos terhesen épp azon vagyunk hogy értelmesen, nem gagyogva és tv elé ültetve , hanem segítő módon is tudjak a babával majd játszani. .. tudniillik nem tudományos alapon, hanem érdemi szinten foglalkozni vele.

2017. máj. 20. 07:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Az kell neki, hogy gagyogva jatsz vele csak mondom..az enyem extra koran maszott, allt pedig sosem fejlesztettem.
2017. máj. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy az előttem hozzászóló írja. Gagyogva játszani vele. Az anya taníts engem jó könyv. De nem lehet ennyire tudatosan nevelni egy gyereket mert akkor nem élvezet lesz és csak stresszelsz hogy ma még nem csináltatok meg a feladatokat. Mi lefeküdtünk a gyerek melle vagy épp mászva kergetőztünk a konyha asztal körül és a gyerek imádta , élvezte hangosan kacagott közben. És így 2,5 évesen is ez van csak most már szaladgálunk és kergetjük egymást és élvezi. Le kell tudni menni a szintjükre akkor tudsz vele érdemben jól foglalkozni. Meg vehetsz százmillió fejlesztő játékot de sokkal nagyobb elvezet lesz neki ha mászva elkap téged mintha egy mászólabda után megy. Amire szerintem érdemes beruházni az egy bölcsőhinta, ez is fejleszti és iszonyú jókat lehet vele játszani is, mi imádtuk.
2017. máj. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Teljesen félreértitek...

Napi 20-30 perc szerintem teljesen belefér amikor kicsit fejlesztőbb módon is foglalkozok vele.

A könyvet megnézem, köszönöm!

2017. máj. 20. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!