Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Keresztnév ötletek Pataki...

Keresztnév ötletek Pataki vezetéknévhez?

Figyelt kérdés
Szerintetek milyen keresztnevek illenek a Pataki vezetéknévhez?

2017. máj. 20. 14:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
Attila
2017. máj. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem bármelyik ami normálisabb. Én inkább a mássalhangzóval kezdődő nevekben gondolkodnék (ha meg magánhangzósok közül kéne választani akkor az i-vel kezdődők közül semmiképp se adnék, mert az úgy túl sok lenne már)
2017. máj. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
60%
PAtaki "UFO" Attila
2017. máj. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%
Barmi ami nem I-vel kezdodik. Sosem ertettem ezeket a hulye kerdeseket, hogy vajon milyen nev illik egy total atlagos vezeteknevhez?! Meg ha egy kulfoldi nev lenne vagy valami brutal nyakatekert, megertenem, de egy Pataki egy atlagos nev. Felsorolhatnank 300 nevet moge......
2017. máj. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
65%
Ez szerintem anya-apa döntése. Ne idegenektől kérdezgesd. Beszéljétek meg. Nekem eszembe nem jutott mástól neveket kérdezgetni. Olyan jó volt ezen a párommal ötletelgetni. 18 hkm
2017. máj. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Ötleteket gyűjtöttem volna. Sajnos nem találtunk még olyan fiú nevet ami mindkettőnknek tetszene. Ezért reméltem hátha ír valaki olyat amire még nem gondoltunk.
2017. máj. 20. 15:41
 7/17 anonim ***** válasza:
50%
Pataki Barnabás, Szilárd, Szilveszter, Bendegúz, Olivér, József, Lajos, Richárd.
2017. máj. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
48%

Amit ne: Péter, Patrik (Petra, Patrícia), Kristóf és az I-vel kezdődő nevek.


Jó lehet pl.: Szabolcs, Gergő, Gergely, Zoltán, Márton, Viktor, Dénes.

2017. máj. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
38%
Mi is ehhez a vezetéknévhez keresünk keresztnevet, háromra le is szűkítettük, már csak ki kell választani a befutót. Az összes anyakövezhető név közül válasszátok ki azokat, amik tetszenek. Utána kezd el leírni vezetéknévvel együtt egy papírra, látni fogod, hogy melyik passzol a legjobban
2017. máj. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
46%
Nekem is az Attila ugrott be elsőnek :D
2017. máj. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!