Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azt a nagyon draga (30ezer...

Azt a nagyon draga (30ezer korul/adag) agyhartyagyulladas elleni oltast beadadtatok a babanak?

Figyelt kérdés
3 adag kell belole es ez valami ujfajta oltoanyag, az agyhartyagyulladas valamelyik tipusa ellen ved. Nem kotelezo oltas es nem az az olcsobb fajta amit 2-3 ezerert lehet kapni.
2017. máj. 20. 21:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Bexsero es b ellen ved, beadattuk
2017. máj. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Még nem, de be fogjuk.

Nimenrixet adattuk be amelyik 14 ezer körül van és pont az a típus ellen nem véd, amelyik ellen ez a drága igen. És ez az egyik leggyakoribb.

2017. máj. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, beadatjuk. Az elsőt már meg is kapta.
2017. máj. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Igen.

Itt egy indok rá:

(ha érzékeny vagy,akkor ne nyisd meg,amit a srác csinál az fantasztikus,de a helyzet,amibe került megterhelő érzelmileg)

https://www.youtube.com/watch?v=OtRZwCcCCSg

2017. máj. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
igen de 1 éves kor után mert akkor csak 2 kell belőle.
2017. máj. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Igen, beadattuk, egy percig se gondolkodtam rajta. Ugyanúgy, ahogy a hpv ellenit is beadattam a nagylányomnak anno 15 éves korában, 90ezer forint körül volt. (Most már kötelező oltás lett, azt hiszem. De javítsatok, ha tévedek.)
2017. máj. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
6,igen kötelező oltás lett,és ingyenes,de csak azokra a babákra érvényes,akik 17-ben születtek
2017. máj. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

7-es!

A 6-os a HPV-re ertette h most mar kotelezo. Vagy nem? :-)

Amúgy a C tipusu agyhartya lett kotekezo, a B nem! A C eddig sem volt draga.


A kerdesre is valaszolva... Igen, beadattuk, mindket gyermekunknek.

1 ev felett 3 oltas van! 2 db ket honap elteltevel es egy ismetlo, azt hiszem 2 ev mulva.

2017. máj. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Akartam, de eza tudományos írás tanulmányozása során arra jutottam, hogy nnincs értelme.

[link]


3. oldal érdekes. az "egyelőre nem tudjuk..." szöveg leírja, hogy 20 hónapug sem tart a hatása azoknál akik. 5! oltást kaptak.

2017. máj. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
67%

én akartam, de akkor épp nem volt belőle (a saját gyerekorvos nem tudta beadni a gyerekének), azóta elmaradt. Valószínű mi is megvárjuk az egy éves kort.


(és még mindig hányingert kapok, hogy van képük ennyit elkérni érte. oké, mi megengedhetjük, de 2 minimálbérből nehéz kifizetni, hiába akarja az a szülő is a legjobbat a gyerekének...)

2017. máj. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!