Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukám megvette majd másnap...

Anyukám megvette majd másnap közölte hogy megbánta mi legyen?

Figyelt kérdés
25 éves nő vagyok első babámat várom, édesanyámat sokat segítem és kijelentette hogy a babának ő veszi az ágyat amelyik neki tetszik. 56.000ft volt. Tegnap délelőtt megvette ma pedig részeg volt és kijelentette hogy megbánta. Bár nagyon rosszul esik de azt hiszem az a helyes ha oda adom neki az ágy árát!!
2017. máj. 21. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mar kerdezted regen. Akkor is megirtuk, hogy ha nincs penze, nem engednek ilyen draga ajandekot.
2017. máj. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Add neki vissza, ennyi. Ilyenert kar volt kiirni a kerdest.
2017. máj. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik az ágy add neki oda az árát, ha nem, akkor vigyétek vissza és vegyél amilyet akarsz.
2017. máj. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Én az ágyat adnám vissza és vennék egy olcsóbbat.
2017. máj. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg míg kijózanodik és akkor beszéld meg vele hogyan gondolja. Részegen az én anyám is elég súlyos dolgokat vágott a fejemhez , de másnap úgy beszélgetett velem mintha mise történt volna. Semmire se emlékezett. Egy piás ember szavára nem lehet adni. Az is lehet hogy úgy gondolja amit mond de az is lehet hogy nem. Engem konkrétan leku....tt pedig akkor kb 4-5 éve voltunk együtt a párommal és előtte csak 1 olyan kapcsolatom volt ami komoly volt tehàt nem váltogattam a pasukat. A párom azóta a férjem van egy kisfiúnk és hugi a pocakban és idén lesz 13 éve hogy együtt vagyunk. Mondanom se kell nincs oda érte anyamért pedig már egyáltalán nem iszik.
2017. máj. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is az ágyat adnám vissza, és vennék egy olyat, amilyet szeretnék.

Egyébként meg szerintem nem is ajándék az, amit azért veszenek meg, mert annak tetszik, aki veszi... Az ajándék az, aminek a megajándékozott örülne.

2017. máj. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
Nem inkább az a baj, hogy anyád iszik? Részegen sokan beszélnek hülyeséget, nem kell rögtön besértődni.
2017. máj. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én az ágyat adnám vissza, a pénze hát így járt... legközelebb előbb gondolkozik és pont.
2017. máj. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!