Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Masnak is nyugosebb volt ma a...

Masnak is nyugosebb volt ma a babaja?

Figyelt kérdés
Nagyon nehezen akart elaludni, feluletesen aludt es sokat sirt foleg delutan. 10 hetes, nem ettem/ittam mast mint eddig. koszonom
2017. máj. 22. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Ó igen!!!! Egész nap sírt! 8 hetes
2017. máj. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bár még csak pocaklakó az én babám, de őt is megviselte az idő, egész nap alig volt nyugton, folyamatosan fordult, rugdosott, feszítette magát. Hajnali 5kor keltett azóta mocorog. (Fél-egy órára azért nyugi van néha)

28hkm

2017. máj. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen nagyon nyűgös volt.11 hónapos nagyfiú ma sem enni, sem aludni nem igazán akart.Sírni nem sírt, de este már nagyon készen volt a fáradságtól.
2017. máj. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Es ez a fronttol lehetett? Pedig olyan szep ido volt egesz nap..
2017. máj. 23. 02:25
 5/5 A kérdező kommentje:
Es egy off: sajnalom, hogy le lettek pontozva a valaszok ( nem ertem ez mire jo). En mindenkinek kuldtem a zold kezecsket...
2017. máj. 23. 02:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!