Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 honapos. Egesz ejszaka fel...

8 honapos. Egesz ejszaka fel orankent kelt sirva mitol lehet?

Figyelt kérdés
Amugysem jo alvo es az elmult napokban igy megy estenket de nem felorankent.Ha a cumi a szajaban van akkor is felsir.Forgolodik,jon 1-1 puki de ha megsimogatom kicsit visszalaszik de felora mulva megint felkelt.Nem sokat aludtunk igy.mar 2 foga kint van.Azzal nem volt gond ejszaka.Nezem az inyet de nem latok semmit se font sem lent.
2017. máj. 23. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Szeparációs szorongás.
2017. máj. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is szeparációs szorongást mondok. Az èn kisfiam is hasonlóan alszik kb 8 hónapos koràtól, ő most 10 hónapos. Ha más vigyáz rá 1-2 órát, vagy csak nem csak én vagyok vele éjjel-nappal, akkor sokkal rosszabb a helyzet, mára pl alig aludtunk. Remélem, most már hamarosan jobb lesz a helyzet. Kitartást neked!
2017. máj. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az lehet.A lanyomnal 6 honaposan es 1.5 evesen volt.De o aludt igaz a kezet megkellett fognai sokszor de vissza aludt es nem volt igy gond.Igaz napkozben meg a wc-re is jott utanam.A fiam a kisagyba sem szeret lenni ha kimegyek de neha muszaj.Nem lehet mindig olben.Igy is szetmegy a hatam.Ejszaka mia a jobb ha felorankent felkelek vagy ha magam melle teszem?De akkor nem szokja meg vegleg hogy velem alszik??A masik 1 szemelyes a matrac o pedig forgolodik en a legszelen oldalt fekve ferek csak el.
2017. máj. 23. 12:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a reggeli brutál vihart érezte meg. Én se aludtam semmit az ejjel. A fiunk pedig másfél év szobatisztaság utan reggel a vihar kitörése előtt bepisilt. Férjem rendőr, az ejjel dolgozott, azt mondta, hogy még voktak őrülve az emberek. Minden szokásos hülyéhez kihívták őket. Tudta, hogy baj lesz. Lett is. Nálunk özönvíz volt reggel.
2017. máj. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lehet akkor is szeparacios sz. ha ejfelig alszik csondben egyedul aztan ejfeltol hajnal 5-ig sirdogal aztan megint alszik rendesen.
2017. máj. 24. 10:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Dehogy szorong. Valoszinuleg fogzik vagy tul sokat kap enni. Az enyem is felkel a pukira. Egy-egy nyugtalanabb ejszaka utan csokkentem az egyik etkezes adagjat es megint jol alszik.
2017. máj. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!