Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Állítólag ezért nem tud...

Állítólag ezért nem tud visszamenni dolgozni, szerintetek?

Figyelt kérdés
Egy külföldön élő nő állítólag azért nem tud visszamenni dolgozni mert 2 gyereke van és nincs kire hagyni. 4-6 évesek, egyik iskolába megy. A nő nem dolgozik már vagy 8 éve, mindenkinek azt meséli be, hogy nem tud visszamenni dolgozni mert nincs kire hagyni a gyerekeket, meg ő nem fog 1000 euróért dolgozni. Azt mondja nem tud adni magára, ez megoldható lenne egy akár részmunkaidős állással is, amíg a kisebbik oviban van. A férj berakta volna dolgozni oda ahol ő van, végtelenül egyszerű munka lett volna, de azt mondta hogy ő biztos nem fogja ezt csinálni. A gyerekeknek felnőtt méretű adagokat szed, esznek egy keveset, a többit ő eszi meg, plusz repetázik a sajátján kívül is, biztos megvan 80 kiló, a párja is panaszkodott rá, de nem tesz semmit. A család nem mer neki szólni hogy fogja vissza magát, mert ha a gyerekek is evés közben zavarják akkor patália van hogy "hagyjatok már enni!". Imádja a sok hülyeséget olvasni az interneten amikor csak teheti (de tényleg marhaságok), ehelyett simán nézhetne torna dvd-t. Szóval se nem dolgozik, se nem tesz magáért, és még hülye kifogásokat is gyárt hozzá, nem értem hogy akkor miért panaszkodik. 3 embert tart el párja évek óta, még munkát is szerzett volna neki, nem csoda hogy elszabadulnak az indulatok.

2017. máj. 24. 09:57
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
89%
Ki vagy a történetben?
2017. máj. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
100%

ebbe max a férj szólhat bele.

elválhat és kész. a nő meg csinál amit akar

2017. máj. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
tudom én nem is akarok beleszólni, csak nem értek egyet a nővel és kíváncsi voltam a véleményekre is
2017. máj. 24. 10:06
 4/48 anonim ***** válasza:
78%

Mi a jo Isten van ma Veletek, gyakorizo anyukak?


Az egyik azt kerdezi hogy miert teszi valaki a gyereke profilkepet FB-ra, a masik azon frocsog, hogy valaki miert nem megy vissza dolgozni? Bakker ennyire nincs mit csinalnotok hogy egymast vizsgaljatok??

Mondom ezt ugy hogy gyerek mellett dolgozom es sajat magam a FB kepem, de nem erdekel ha mas mashogyan dont valamiben mint en.


Komolyan, a nok egymasnak farkasai, olyan utalatos modon pofazzak ki egymast mintha valaki fizetne erte....

2017. máj. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
82%
Nincsenek baratnoid, akikkel beszelgethetsz masokrol?
2017. máj. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:
szerintem nem normalis az ha mar a ferjed ker hogy dolgozz, de te tojsz rá csak eszel meg a sok összeesküvés baromságot olvasod a neten és az iskolás korú gyereked még normálisan sem tud beszélni az anyanyelvén mert nem érted meg mit mond. Miért kéne barátnőkkel ezt megosztani? Azért van anonim oldal, hogy ezt megosszuk név nélkül.
2017. máj. 24. 10:18
 7/48 anonim ***** válasza:
92%
akkor majd a férj leteremti vagy elválik tőle és kész.
2017. máj. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
90%

"Azért van anonim oldal, hogy ezt megosszuk név nélkül."


Nem, azért van ez az anonim oldal, hogy KÉRDEZZ, ha valamit NEM TUDSZ. Nem azért, hogy gusztustalan módon kibeszélj másokat. Ha nekik ez így jó, neked miért fáj??? Majd ha a férjnek nem tettszik, lép valamit. Te meg maradj ki belőle.

2017. máj. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:
én nem szólok bele, mint mondtam. senki sem szól bele, már haza zavarta a nőt a pasi, de az meg sem moccant. És ha nem tudnád KÉRDEZTEM, méghozzá VÉLEMÉNYT. Vagy fáj? inkább görgess tovább :)
2017. máj. 24. 10:32
 10/48 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem nem azért van anonim oldal, hogy MÁS problémáit arc és név nélkül tudjuk fikázni, hanem azért, hogy fel merjünk tenni kínos kérdést is, ami MINKET érint.

De aki szerint nem így van, majd jön és lepontoz. :)

2017. máj. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!