Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, ti mit gondoltok...

Anyukák, ti mit gondoltok ezekről a babás tornákról?

Figyelt kérdés

Sziasztok, kedves Anyukák! Nekem még nincs babám, 20 éves vagyok csak, de a minap véletlenül belefutottam a neten egy olyan videóba, ahol az anyuka a babájával tornázik és teljesen rákattantam ezekre a videókra. :)

Az a kérdésem, hogy ez szerintetek mennyire működik a valóságban? Ti szoktátok "súlyzónak" használni a babátokat? Ha igen, mit szólt hozzá? :)


Itt van pár példa:

https://www.youtube.com/watch?v=cvk8w-ECjrc


https://www.youtube.com/watch?v=fsswiO2WQl4


És kérlek azt is írjátok meg, hogy a kicsi mennyi idős! Nagyon köszönöm. :)



2017. máj. 25. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezeket olyan nök csinálják akik a baba elött sokat tornáznak, és a babával és kisgyerekekkel is folytatják.


Ebben semmi rossz nincsen míg a baba érdekei vannak legelörébb.


Pl Némeotrszágban minden városban vannak baba kocsis tornák. Itt futnak pár kört együtt az anyukák a babakocsival, majd körbe tornázzák a babakocsit, van persze egy tréner. Ezek nagyon felkapottak.


Èn lányommal baba-mama tornán voltam, ott mondjuk már 8 hós kortól volt. Mi ugráltunk és énekeltünk, a gyerekek meg csinálták ha akarták, vagy rohangáltak, de mi is és a gyerekek is élvezték.

2017. máj. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az elsőbe bele tudnék kötni, mert ülni nem tudó babát tart ülő helyzetben elég sokáig. Igaz a hónalja alatt, de csípőemelgetés közben nem tudja rendesen tehermentesíteni a gyerek gerincét.


Egyébként a gyerek súlyzó torna nélkül is, így megfelelő helyzetben nem gáz tornázni se vele.


Sok szervezett torna is épül erre. Maminbaba, kanga tréning...

2017. máj. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én jártam baba-mama tornára a lányom 4 hónapos korától, mindketten szerettük, végigvigyorogta meg sikongatta. Később már nem annyira volt együttműködő, ment inkább felfedezni, de így is jó volt, ő is jól érezte magát, meg én is tudtam tornázni.
2017. máj. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ennyit ugysem lesz el a gyerek, bekakil, ehes,ordit, elmaszkal, elalszik vagy siman megunja. A legtobb mozgas pedig csak akkor hoz eredmenyt ha folyamatosan megszakitas nelkul csinalod a gyakorlatot. Szoval vagy babazol vagy hatekonyan sportolsz mindent beleadva. Ettol a lötyögestöl nem leszel fittebb, ez egy illuzio.
2017. máj. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!