Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen hordozót válasszak?

Milyen hordozót válasszak?

Figyelt kérdés
Kislányom nyáron, augusztus közepén születik meg és szeretném hordozni. Ki mit ajánl a nyárra, amiben nem melegszünk össze? Melyik márkát, típust?
2017. máj. 25. 20:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem az autós hordozóra gondolok, hanem kendőre, amivel magamra tudom kötni a kicsit. A nagytesó akkor lesz 2,5 éves aki utána igencsak szaladgálni kell és babakocsival ezt elég nehéz lenne kivitelezni, meg a játszótéren utána rohangálni.
2017. máj. 25. 20:01
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

Egy vékonyabb (kb. 200-220 gsm) szövött kendő lenne a legideálisabb szerintem.

Egyszer volt egy vékonyka lenes Didymosom. Szuper volt nyárra. Nagyon vékony volt, a len miatt, mégis jól tartott.

2017. máj. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Pöti karikas kendo, viszonylag vekony, pillanatok alatt belevarazsolhato a baba, szoptatni is konnyu benne, mindkettotokon csak egy reteg anyag van, es nagyon kenyelmes. Hatranya, hogy sokaknak valamikor 5,5-8 kilo kozott sok lesz a feloldalas terheles, de addigra mar huvosebb lesz, es tudtok valtani szovott kendore.
2017. máj. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem Didymos Katjám van, amit kifejezetten kisbabásnak gondolok, puha, mint a vaj, könnyű, vékony.
2017. máj. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!