Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gondot jelent ha 7hetes babám...

Gondot jelent ha 7hetes babám hason fekve nem fordítja át a fejét?

Figyelt kérdés

Fiamat minden nap teszem hasra, ha ébren van; hogy tanuljon. De ha megemeli a fejét akkor csak jobbra néz. Balra nem fordítja a fejét és ha èn átfordítom akkor rögtön visszafordul.

Ilyenkor mindig sìr is!


2017. máj. 26. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Megtippelem,hogy feszes neki az egyik oldal és azért (nálunk ez volt) szakemberhez mentünk,megtekergette majd elmondta az itthoni feladatot,hamar rendeződött.
2017. máj. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy feszes az az oldala. Mi is ilyen miatt jártunk Dévènyeshez. Azt mondta, hogy erre az ún. preferált fejtartásra 3-4 hónap a türelmi idő, mert a legtöbb baba kimozogja saját magának. Ha nem, akkor viszont szakember segítsége kell. Csak egy-két alkalom és rendben lesz.
2017. máj. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Biztos nem normális. A lányaim már 1-2 naposan átfordították a fejüket. (Eleve hason altatom őket, így "kénytelenek" forgolódni, ha kényelmesen akarnak aludni. Mutasd meg gyógytornásznak!
2017. máj. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2 hetesen kezdtem hasra tenni napközben. ( én oldalt vagy hanyatt fekve altatom)

Akkor megcsinálta. Büszke is voltam rá. De most rögtön elkezd sírni ha hasra kerül.

Viszont a vállamon tudja tartani és forgatja is.

2017. máj. 26. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!