Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 honapos babamat miben...

8 honapos babamat miben altassam ejszaka? Bovebben lent

Figyelt kérdés
Kulfoldon vagyunk es az elmult napokban eleg meleg van.Abban a szobaban ahol en alszok a fiammal egesz nap odasut a nap.Probalok sotetiteni es egesz nap nyitva az ablak de mivel kint is meleg van igy nem tudom miben altassam.Az ablak felso resze nyitva van ejszaka is de igy is 26-27 fok korul van a szobaban de hajnalra lehul 23-24 fokra.Takaro kizarva vagy pled mert nagyon forgolodik es volt ra 2 alkalom hogy bemaszott a takaro ala.Halozsakom van vekony de ha az ala adok tipegot melege van.De holnaptol mondjak a lehullest es az esot.Ma 22 fok volt de nagyon meleg volt .Holnaptol 16 fokot es esot mutatnak es tovabbi lehullest.TI mit adtok a babatokra ejszaka ha meleg vagy huvosebb van?
2017. máj. 26. 23:06
 1/10 anonim ***** válasza:

Angliaban laktok ? En elvezem a meleget:)

Nalunk is nagyon bemrlegszik a lakas, hosszu ujju bodyban, es 1 tog ( a vekony ) halozsakban van.

A tulmelegedes noveli a bolcsohalak kockazatat, nyiss ablakot, nalam

is tarva nyitva epp, hogy huljon.

2017. máj. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kislányom 7hónapos. Általában 23-25fok van a lakásban én egy vékony rugdalozót adok rá. 25fok felett csak egy hosszú ujjú bodyt.

Kislányom is mindig magára húzta vagy lerúgta magáról a takarót, így én azt csinálom, hogy benyomkodom jó erősen a rács és a matrac közé két oldalon, azóta nincs ilyen problémánk.

2017. máj. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Irorszag.A meleg napkozben jo de ejszaka kicsit kellemetlen.De azert ritka az ilyen jo ido.Az ablak nyitva van.Csak attol felek ha hajnalban elalszok nehogy megfazzon ha lehul a levego.En rovidben alszok de betakarozgatok neha neha de ez csak megszokas.De fura elkepzeli hogy nincs rajtam takaro csak egy szal valamiben alszok(probalom elkepzelni neki milyen).Takaro nallunk kizart.Nemis tudom milesz telen.Forog minden iranyba,ossze vissza a kisagyban.
2017. máj. 26. 23:27
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Erre valo a halozsak, telen 2.5 tog ala tipego vagybody, nyaron 1 tog, ala body.

Nyugi, a hidegtol nem lehet megfazni csak bakteriumtol / virustol.

2017. máj. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Itthon is ilyen meleg van. És hétfőtől jön a kánikula és a trópusi éjszakák.

Szerintem 23-24 fok az a hőmérséklet még, amikor nem kell takaró.

Esetleg kelj fel, amikor hűvösödik az idő éjjel, és csukd be az ablakot és adj valamit a babára.

2017. máj. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

4: Az emberben és a teljes bőrfelületén is mikroflóra van baktériumokból, gombákból és vírusokból: szimbiózisban élünk velünk. Amikor lehűl a levegő, ezekből van, amelyik elpusztul, így a többi elszaporodik: puff neked, ott a baktérium, amitől beteg leszel.

Harmadikos tanagyag...

2017. máj. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
6- os, puff ezt a hatalmas ostobasagot. Jot rohogtem, koszi :D
2017. máj. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Body + pamut rugi, takaró dísznek.


Így alszik most a lányunk.

Már a vékonyabb hálózsák is sok volt neki rövid bodyval.

2017. máj. 27. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
26-27 fokban én egy nagyon vékony pamuthálózsákot adtam, 1 éve pont ennyi idős volt és ha éjjel lehűlt a levegő akkor betakartam egy pléddel, mivel ő nem aludta át az éjszakát ezzel nem volt gond. 1-2 óránként felkelt szóval bőven volt lehetőségem nézegetni a nyakát éjjel.. Egyébként hálózsákozunk azóta is, csak 22-23 fokban 2,5 togos a hálózsák.
2017. máj. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szinten Irorszag. En rugdalozot adok ra es vekony takaro amit csak a popojara teritek es hajnal 3.30 kor mikor etetem akkor mar betakarom rendesen. Ntitott ablak egesz ejszaka.3 hos.
2017. máj. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!