Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nekem a lányom minden egyes...

Nekem a lányom minden egyes pelenkázásnál ordít! Miért?

Figyelt kérdés
2017. máj. 27. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

ENnyiböl honnan lehetne megmondani?


Sem a korát nem írod, sem hogy mióta van ilyen, stb.

2017. máj. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Jól van na! :-D

8 hónapos múlt!Amíg pici volt bírta,de egy ideje ez megy!Játékokkal új dolgokkal sem lehet már lekötni! :-( Pelenkázóasztalon megy még a dolog,de máshol is ezt csinálja.

2017. máj. 27. 12:04
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert unja es utalja, mint a legtobb gyerek.
2017. máj. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy 8 hónapos sokmindent szívesebben csinálna, mint végigfeküdni a hátán a pelenkacserét.
2017. máj. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A szabadsága korlátozásaként éli meg :)
2017. máj. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igaz a fiam csak 5 hónapos, de őt énekléssel, "brummogással", arc játékokkal szoktam lefoglalni :D

Ő is sír, mert forogna, menne tovább..

2017. máj. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Még egy teknős sem szereti, ha a hátára fordítva tétlenségre kárhoztatod, nem hogy egy 8 hónapos gyerek. Mondjuk a gyerek habitusától is függ a dolog, de nekem is kukucsolni kellett vele közben, meg a zoknival báboztam neki, hogy kibírja. De nagyon nem szerette...
2017. máj. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én sem bírom elviselni a kínlódását,mégis muszáj vagyok!Úgyhogy kedves babák!Akik utáljátok ezeket és társait:ÜDV A KLUBBAN!!! :-D
2017. máj. 30. 04:55
 9/9 anonim ***** válasza:
Az enyémeket pár hónapnyi közelharc után a pelenkázón, ami már kezdett balesetveszélyessé válni, kb. 9 hós koruktól már "röptében" pelusoztam át, miközben állva pakolásztak valami halaszthatatlant :)
2017. máj. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!