Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyiszer fejitek le a...

Mennyiszer fejitek le a tejeteket, mióta csináljátok és szoptattok mellette vagy csak fejtek?

Figyelt kérdés
2017. máj. 27. 14:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Babám majd 2 hónapig volt kórházban születése óta. A kezdetektől fejtem, napi 5-6szor. Aztán szoptathattam is. Napi 1-2-3 alkalommal. De gyorsan elfáradt. 7 hetesen hozhattuk haza, akkor már csak fejtem. De itthon gyorsan elapadt illetve nem volt erőm fejni mellette. Szóval 8 hetes koráig ment ez így.
2017. máj. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én nem szoptatok, önhibámon kívül. Sokáig nem volt tejem, úgyhogy átálltunk tápszerre, szépen fejlődik. Később lett egy kicsi, most már csak azért sem akarom, hogy elapadjon, bár nagyjából szélmalomharc. Napi egyszer fejem le, egyszerűen ha megszakadok sincs időm többre. Segítségem nincs, 4-5 órákat alszok, emellett lehetetlen.
2017. máj. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én csak szoptatok,5 hetes a kislányom. Igaz ha éjjel hosszabban alszik akkor kicsit bedurrannak a melleim de nem vészes,meg csöpög olyankor,de én fel nem kelek fejni, inkább alszom én is. Szèpen beállt a kereslet-kínálat,így én nem gyötröm magam a fejèssel. Szoptatatok amikor kéri és így tökéletes az összhang.
2017. máj. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Naponta kétszer, szoptatás közben. Egyből eszik, a másikat fejem. Tudom, hogy hüjén hangzik, de másképp egyáltalán nincs tejleadó reflexem, csak a babára indul be.

Reggel és délelőtt még van annyi, hogy neki is elég mellette.

Azt a keveset, ami összejön, este kapja meg pótlásként, amikor már kevés neki a cici.

2017. máj. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
H tudod az egyiket fejni közben? Nekem fognom kell a mellem, mert kiköpi amúgy..
2017. máj. 27. 17:03
 6/11 anonim ***** válasza:
Fejtem nagy erokkel, de par het mulva elapadt (szerencsere, mert amugyis tapszerezni akatam).
2017. máj. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Miért akartad tápszerezni?
2017. máj. 27. 22:51
 8/11 anonim ***** válasza:

Mindig is ugy kepzeltem es nalunk mindenki tapszeres a csaladban, semmi karat nem latta senki. Valamint nagyon panikolos voltam az elejen es feltem h nem jut be eleg vitamin (szules kozben telinyomtak antibiotikummal es ezert kb 3 hetig hasmenesem volt).

De igazabol foleg azt akartam hangsulyozni a kommentemmel h pusztan a fejestol szerintem elapadhat a tej gyorsan ugyh lehet szoptatni is kene mellette ha nem akarod h apadjon.

2017. máj. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én nem akarok szoptatni, ezért fejek, hogy amíg tudok, a vitaminokat bevigyem a szervezetébe de már most is kap tápszert mert hiába szoptattam az elején 2 óránként, kevés a tejem..
2017. máj. 28. 07:06
 10/11 A kérdező kommentje:
Megmutatták a helyes technikát, egy darabig jó is volt úgy, aztán úgy döntöttünk párommal, hogy így csináljuk, mert csak kínlódunk.. plusz a baba is többet eszik mint amennyi tejem van (50 ml tejem van átlag és
2017. máj. 28. 07:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!