Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben vigyem le a 3 hós babámat?

Miben vigyem le a 3 hós babámat?

Figyelt kérdés
kint több mimt 25 fok van az vajon lenge lenne ha egy harisnyában és egy rövidujjú hosszú kis szoknyában vinném le? és 1 takaró meg 1 vékony sapi persze

#harisnya #3 hónapos #baba öltöztetés melegben #kis szoknya
2017. máj. 30. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Te így öltözél? A védőnő mindig azt mondta ha neked jó a babának is.mas a hoerzetük persze de takaroba te se rohangálnál már majd 30 fokban a babakocsi meg aligha szellozik..takaró nélkül a jó lesz legfeljebb egy textilpelussal betakarod.en is mindig tuloltoztettem a lányomat baba korában..én öltöztettem a védőnő vetkoztette : tulfeltettem első baba gyanánt 😀
2017. máj. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Szia!

Az én fiam ma 5 hónapos voltunk a boltba trikós eggyüttesbe vittem nap ellen ki vékomy sültös sapi kb fél óra alatt megfordultunk de még így is tiszta viz volt a háta.

2017. máj. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Nem kell takaró, semmiképp. A vékony harisnya, rövidujjú szoknyával rendben van. Én sapkát is csak akkor adnék rá, ha fúj a szél, de a babakocsiba úgyis védve van tőle.
2017. máj. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 jafnrétti ***** válasza:
100%
Biztos nem adnék rá harisnyát se. Nálunk HARMINC fok van, ekkora babák már vígan egy napozóban elvannak, és nem fáznak. Rövidujjú body plusz szoknya tökéletes neki. Takaró mindig volt nálam ennyi idős korukban, ha fáznának, legyen kéznél, de nem takarnám most be, az tuti.
2017. máj. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk is 30 fok van. En csak egy szal kisruciban viszem setalni egy ora mulva meg egy kis zoknit huzok labara. Igyis melege lesz. Sapi-takaro legyen keznel de ketlem h fog kelleni. 14 hetes kislany
2017. máj. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Rovidujju body és egy halaszgatya van rajta plusz zokni.

A kistakaro mindig itt van,sapka nincs.

3 hos fiu

2017. máj. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! végül eszem ágába se jutott betakarni szegényemet olyan meleg volt sapit meg csak akkor adtam rá ha kivettem a babakocsiból
2017. máj. 31. 09:43
 8/8 anonim ***** válasza:

body, kisnadrág vagy szoknya rá, hogy azért mégis kinézzen valahogy :) ha szeles idő van, akkor egy póló, de úgy, hogy le tudd venni, ha látod, hogy izzad.

sapi lehet egy vékony pamut sapka, de nem muszáj. takaró helyett egy tetra pelenka is elég.


egy réteggel legyen több a babán, mint rajtad. ez a plusz réteg a body általában. az fölé ugyanazt add rá, amit te is felhúznál az adott időjárás figyelembe vételével.

tehát ha szoknya-pólós idő van, akkor azt.

2017. máj. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!