Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől pukizik olyan büdöset a...

Mitől pukizik olyan büdöset a 4 hónapos babám?

Figyelt kérdés
Nem kapott még tápszert, cicizik. Lehet a tejem nem jó neki? Néha olyan büdös, hogy azt hiszem kaksi is van, de nincs.

2017. jún. 5. 00:30
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Nem ertem ezeket a miert budos a sz@r kerdeseket. Az jelentkezzen akinek rozsaillatú. Ugyanugy vegighalad az emesztorendszeren barmilyen etel.
2017. jún. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azt hiszem egy felnőtt embert felül múlóan büdös szellőztetni kell utána. én nem hiszem hogy ez normáis 4 hónaposan azért kérdezem valaki jár vagy járt-e így, hogy büdöseket pukizott a babája
2017. jún. 5. 01:25
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyéb tünet?

Az,hogy büdös az nem tünet,hanem természetes dolog,nem tudom mit vársz valamitől,ami a belekből jön ki...


HA fel lenne fújódva,állandóan fájna a hasa,hasmenése lenne,nem hízna,na akkor gond lenne,az hogy pukizik,az természetes,ha zavar,akkor szellőztess...

2017. jún. 5. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Attol, amit epp ettel.

Bar en sem ertem a kerdest, milyen legyen rozsaviz illatu ?

2017. jún. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En ugy tudom a tojastol a legbudosebb mert az ként tartalmaz. Ugyhogy ha azt ettel akkor azert.
2017. jún. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!A lányom 3honapos volt mikor orvoshoz vittem emiatt,gyakran és irtó büdit pukizott :/ ez egy betegség,nem kell tőle megijedni,nálunk orvos által felírt tápszer vált be,meg volt szabva milyen időközönként hány ml-t egyen,szinte napok alatt teljesen rendbe jött!
2017. jún. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!