Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális az, hogy a mosoly is...

Normális az, hogy a mosoly is "féloldalas"? Mikorra tudják a babák a két oldal mozgását összekoordinálni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy egy ideig normális a bandzsítás (nem folyamatosan), merthogy a két szem mozgását sem tudják még összehozni, de meddig?

Aggódjak, ha azt látom, hogy csak az egyik oldalon húzza fel a kis száját mosolygásnál? (Az arca másik oldala szinte meg sem rezzen, se a szája, se a szeme... fényképen vettem észre, amúgy nem tűnt fel, tehát szerintem "rendesen" mosolyog, csak épp sikerült pár ilyen pillanatot elkapni... de fura volt ezt látni, nem vagyok biztos benne.)


2010. máj. 18. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:
A kancsalság 1 éves korig "normális", de az arc eltérés szerintem nem. Mutasd meg orvosnak.
2010. máj. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megnyugtatni sajnos én sem tudlak. Szerintem mindenképpen kérd ki a gyerekorvos véleményét erről.
2010. máj. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Az én kisfiam most 3 hónapos.Ő is szokott féloldalasan mosolyogni, de nem mindig.

Nem tudom mennyi idős a babád,de az enyém vigyorog ha meglátja a tükörképét.Nem tudományos, de egy próbát megér.

De szerintem is fel kéne keresned egy gyerekorvost.

2010. máj. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
két hónapos, és ő sem mindig így mosolyog... azóta figyeltem direkt és ha ilyen féloldalasan mosolyog, akkor sem mindig ugyanarra az oldalra. Inkább olyan, mintha kacsintana! :)
2010. máj. 23. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!