Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ortopéd szandi feltörte a...

Ortopéd szandi feltörte a babám lábát! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
4,5 hónapos, Bebax szandit kapott befelé forduló lábfej miatt. A doki azt mondta, hogy zokni nélkül kell hordani éjjel-nappal. 4 napja van a pici lábain, de feltörte mindkét sarkánál és a nagyujjaknál is. Valaki járt már így? Adjak alá zoknit?
2017. jún. 7. 07:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Adj alá zoknit, persze! De hogy törte fel 4,5 hónaposan, amikor nem is jár rajta? :o Fektében?
2017. jún. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze adj zoknit, az semmit nem csinal.
2017. jún. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi, kipróbálom a zoknit! Csak a doki mondta, hogy ne adjak alá...

Felrepedt a bőr a sarkán több helyen is, gondolom azért mert nap közben elég sokat kalimpál a lábával, illetve már hasra is fordul. Esetleg még a melegre tippelek, hogy attól izzad a pici lába és felpuhult a bőre.

2017. jún. 7. 07:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem lehet abból baj, ha zokni is van rajta. De ha rákeresel, léteznek mindenféle bőrcipő-puhító házi praktikák.
2017. jún. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm kisfia is viselt ilyen cipőt, és mindig zokni fölé adta rá. Azért ahhoz elég merev anyagból van, hogy egy baba puha, érzékeny bőrét ne kezdje ki. Mindenképpen adj alá zoknit szerintem .
2017. jún. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A lányom is zoknival viselte. Úgy is hat.


Ha már nagyon forog a baba, akkor az ágyrácsra figyelj. A lányom kidugta a lábát a rácsok között és ahogy fordult, majdnem kificamította a bokáját a cipő miatt. Alig bírtam kiszabadítani.

2017. jún. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondtak a cipoboltban hogy ket het alatt torik be a cipo, tehat addig mindenkepp ajanlatos a zokni.
2017. jún. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!