Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek, ha felkapot...

Mi a véleményetek, ha felkapott nevet adok a babának?

Figyelt kérdés
Akkor még nem volt felkapott név, kb 6-8 éve mikor megálmodtuk párommal, hogy Hanna lesz a kislányunk, Én nagyon szeretném, évek óta erről álmodtunk, de elbizonytalanít hogy sokan adják ezt a nevet a gyereknek.
2017. jún. 7. 13:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Ha téged nem zavar, hogy gyakori név, és előfordulhat, hogy több is lesz belőle egy osztályban/csoportban, akkor add nyugodtan, és ne érdekeljen ki mit gondol. Ezerszer jobb, mint valami erőltetett név, hogy csakazértis egyedi legyen.
2017. jún. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Nem erdekes. Nem fog kevesebbet erni a gyerek attol, ha gyakori neve van, es tobbet sem attol, ha egyedi. Az egyenisege es a jelleme fogja meghatarozni ot!
2017. jún. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz vele! Az a fontos, hogy tetszen! :)

Mi most választottuk, a naptárból néztük a neveket és a végén maradt egy. Utána derült ki, hogy benne van az első 5-ben gyakoriság szempontjából. De mivel ez tetszett, ez marad. :)

2017. jún. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
Kerdezz meg 50 es Lászlót,Istvánt,Józsefet,Zsuzsannát,Máriát es sorolhatnam.oket mennyire viselte meg ;)
2017. jún. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekelt. Tavaly született a fiam, Olivér lett a neve, amit már évek óta megbeszéltünk a párommal. Aztán tavaly szinte minden fiú Olivér vagy Noel vagy Milán lett :D De nem érdekel igazán, ez tetszett mindkettőnknek, ezt adtuk.
2017. jún. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%
Ez csak ma divat hogy fujjognak az emberek a gyakori nevekre, mert azt hiszik a gyerek tobbet er ha o az egyeduli Zejnep vagy Kunigunda az osztalyban. Ennyi erovel az olyan szulok akiknek szempont hogy a gyerek kulonleges legyen az osztalyban, csoportban, ne adjanak farmert vagy Converse-t a gyerekre, mertjaj masnak is lesz, fessek be a hajat barnarol hupikekre mert tuti lesz a gyerekukon kivul masik barna haju kislany legalabb 6-7, es meg sorolhatnam.
2017. jún. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy majdnem 20 évvel ezelőtt kitaláltam, hogy fiam lesz, és Dániel. Most 4 éves. Pont letojtam, hányadik a népszerűségi listán.
2017. jún. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Régen megtetszett a Zoé név egy sorozatból. Már akkor eldöntöttem,hogy ezt a nevet adom a kislányomnak. Nem érdekel,hogy felkapott lett mostanra,a mi kicsi Zoénk márciusban érkezett...
2017. jún. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megerősítéseket, tényleg nagyon jólesik!
2017. jún. 7. 14:15
 10/15 anonim ***** válasza:
88%

Neked mi a véleményed arról, hogy mi olyan nevet adunk a kisfiúnknak ami nincs rajta a 100-as listán? Gondolom semmi :)


Szép név a Hanna, és ha sokan adják, nektek akkor is ő lesz a legkülönlegesebb. A kollégiumban volt két Lívia és két Helena nevű szobatársam, pedig egyik se volt gyakori név, szóval talán még ez sem számít.


A lényeg, hogy nektek tetszen :)

2017. jún. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!