Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg forognia kellene már?...

Tényleg forognia kellene már? Vigyem tornára?

Figyelt kérdés
A kisfiam holnap lesz 4hónapos.2hete vittük magánba gyermek orvoshoz mert mikor született szívzöreje volt ami megszünt szerencsére.Alaposan ki vizsgálta azt mondta jól fejlődik ügyes.Erre múlthéten a kötelező orvosi vizsgálatkor azt mondt a gyermekorvos már rég forognia kellene.Tornáztassam többet.De,szerintem akkor fog forogni ha akar.Meg amúgyis 7700gramm 68cm ezeket a kis husikal nem olyan könnyű forgatnia szerintem.De,mióta mondta ezen jár a fejem,hogy valamit elrontok.
2017. jún. 7. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
6 hónapos korban illik elkezdeni forogni, a te babádnak még bőven van addig ideje. :)
2017. jún. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*6 hónapos korig
2017. jún. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk azt mondta a gyógytornász max.7hós korig kell elkezdeni forognia,van időtök bőven☺
2017. jún. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.Énis érzem hogy ő is még várna ezzel.Csak az az orvos úgy rámförmedt.
2017. jún. 7. 22:13
 5/8 anonim ***** válasza:
az én kisfiam 3 hónaposan fordult meg először, aztán 4-5 hósan már többször fordult először hasról hátra, majd hátról hasra... 5 hósan közben stabilan állt a két lábán ha kinyomta magát, 6 hósan lépett is hozzá. 7 hósan ült, 8 hós kora előtt nem sokkal már stabilan ült, most 10,5 hósan pedig eljárt de még segítek neki mert félek hátra vágja magát mint múltkor és seggre esik. szerintem ez teljesen egyénfüggő...
2017. jún. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A lányom 7 hónaposan fordult meg, nincs vele semmi probléma, van aki későn kezdi. Őt az orvos 6 hónaposan küldte gyógytornára ezért, de kb. mikor eljutottunk, akkor kezdte el a forgást. Én 4 hónapos babánál még nem aggódnék.
2017. jún. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
7. Hónap végére "kell" forognia! Ez után már nem normális a kezdés
2017. jún. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Ma vagyis 4hónapos és 5naposan önálóan átfordult a játszószőnyegén kétszer is.Elsírtam magam mert már úgy agódtam.De,megtanultam a leckét az én kis törpém akkor fog mident csinálni ha akar és nem akkor amikor azt elvárják az okosok...:)
2017. jún. 13. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!