Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4hetes kisbabam kakija zold...

Csillka kérdése:

4hetes kisbabam kakija zold mint a spenot 2napja, vajon mitol?

Figyelt kérdés
Tapszeres baba es naponta egyszer -ketszer cicizik ugy kb.fel orat mert keves es gyenge a tejem. Eddig nem volt gond sargas volt neha enyhen zold de inkabb sarga . Ket napja ennyire zold. Ivott tegnap kamila teat de keveset kb.20milit. Nan comfort es nan a.r tejport kap.
2017. jún. 7. 22:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem irni h.nagy baba majdnem 5kg es mindig ehes :) 2-3 orankent eszik 90 et kiveve ejjel mert 4orankent ebred.
2017. jún. 7. 22:39
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
A tápszeres babáknak zöld a kakija.
2017. jún. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Nekünk hála az égnek elég volt a tej,így nem kellett a tápszer.De amikor én azt tapasztaltam,h.zöldes volt a kakija azt mondta a gyerekorvos és a védőnő is,h. attol van,mert túl ette magát.
2017. jún. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tapszertől. Semmi baja nincs ha ilyen jellegű dologra gondolsz. Mi is tàpszeresek vagyunk.
2017. jún. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kicsit megnyugodtam :)
2017. jún. 8. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!