Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónaposom aluszékonyabb...

9 hónaposom aluszékonyabb tegnap óta, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Erősen fogzik,ömlik a nyála,4 foga van fölül 2 alul.egy ideje egyszer aludt ebéd után kb 3 órát és elég is volt.fel tud ülni felállni próbálkozik és sajnos gyakran hátra esik.egy ideje visszaszokott a 2szeri alvásra,de úgy 2 napja többször álmos napközben.front lehet vagy aggódnom kéne?
2017. jún. 8. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Ennyi miatt ne aggódj. Nekem a fiam 20 hónapos és pár hete reggel 6 helyett 8-ig meg néha 9-ig aludt 5 napig egymás után, én a nappali alvás miatt aggódtam erre a szokásos időben álmos volt és annyit is aludt, mint szokott.. Meg este is ugyanakkor aludt el, mint szokott. Hát, őszintén, egy kis aggodalom volt bennem is ezzel kapcsolatban de természetesen elmúlt, 5 napig tartott a csoda. Azóta se tudom mi lelte de étvágya volt, jókedvű volt, láz/hőemelkedés nem volt úgyhogy baja tuti nem lehetett.


Ilyen 1-2 napos többet alvós időszakok is voltak párszor már. Front miatt is lehet. Ha rosszat jelentett a sok alvás, akkor már eleve lázasan kelt fel vagy rögtön a hosszú alvása után ment a hasa pl. Nem 2. meg 3. napon derült ki, hanem az 1. napon.

2017. jún. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,ebben tuti igazad van,hogy lázasan kelne vagy más tünettel.csak amiatt aggódom,hogy relatíve olyan sokat borult szegénykém a felállás miatt,remélem nincs összefüggés.
2017. jún. 8. 20:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet csak az alvás háttérbe szorult a gyakorlás miatt. (Az én fiam mászás közben alig aludt aztán szabályszerűen esetlen lett, annyira kiütötte magát. Természetesen volt pár alvós nap ezután.) Vagy hirtelen nőni fog. Vagy csak a front. Aggódás helyett inkább élvezd ki a plusz időt. :)
2017. jún. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is.ment a zöld ☺
2017. jún. 9. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!