Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1.5éves kislányom mutatta a...

1.5éves kislányom mutatta a nunusát és sírt. Valaki volt ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Szorította össze a nunusát, sírt kb egy félórát, levettem a pelenkát, nem látszik semmi ott hogy gond lenne. Bekentem bepanthennel, tovább sírt, adtam nurofent, ettől lecsendesedett és elaludt. Ha nem látszik semmi ott, akkor is lehet gond pl felfázás vagy ilyesmi? Arra gondoltam mikor felkel és továbbra is sír akkor felviszem a sürgösségire. Ha pedig nem lessz több gond ugy is mutassam meg holnap a gyermekorvosnak?
2017. jún. 8. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
lehet fertőzés, felfázás, ezeknek nem biztos hogy vannak tünetei. Ha felébredt és nem fáj neki nagyon(mert akkor ügyelet) ültesd bele kellemesen meleg kamillás vízbe, és ücsörögjön benne ameddig ott tudod tartani, akár úgy is lehet hogy a szobában egy lavórban ücsörög míg mesét néz. Én holnap mindenképp megmutatnám.
2017. jún. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

Le kéne már kattanni arról, hogy a kamilla mindenre jó. Iszonyúan SZÁRÍT!!!! Ha gyulladás van, csak fokozza a fájdalmat.


Inkább vidd el orvoshoz.

2017. jún. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A Bepantent nem szabad a szeméremajakakra kenni, mert hámosító és összenőhet neki.


Húgyúti fertőzése lehet (ezt felfázásnak hívják a köznyelvben). Kívülről semmi nem látszik, de pisiléskor borzasztóan fáj.

Erre antibiotikumot ír az orvos. A Nurofent enm tudom értelmezni, bocsi. Azt miért adtad?


Ami lehet még, h megütötte mászás, játék közben.

2017. jún. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nurofent fájdalomcsillapitoként adtam. A gyermekorvos mondta hogy ha fáj valamije nagyon akkor adjam. Hát nemtudom mi volt a helyzet mert aludt 1órát és most ugy viselkedett mintha mi sem történt volna. Olyan jokedvű volt. Egész nap nem aludt, nemtudom hogy már fáradságába csinálta. Egy ekkora baba mennyire tudja megmutatni hogy tényleg ott fáj? És ha tényleg az fájt volna miota felkelt eltelt 4óra kb, csak kellett volna megint mutassa és sírjon.. Persze ha még előfordul, elviszem dokihoz csak nemtudom hogy most én értettem félre a jeleket
2017. jún. 8. 22:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam kisebb, és azt vettem észre, hogy ha nagyon kell neki pisilni, akkor sír, és ha túl van rajta, akkor minden rendben. De azt nem tudom miért tartogatja addig, hogy már fájjon.
2017. jún. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!